ARAZKHABAR.IR

ویزیت رایگان در مناطق روستایی کم برخوردار تکاب


ویزیت رایگان در مناطق روستایی کم برخوردار تکاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در مناطق کم برخوردار روستا‌های تکاب ویزیت رایگان ارائه شد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور رعایت عدالت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب و با مساعدت بهداشت و درمان شهرستان تعدادی پزشک و کارشناس در مناطق کم برخوردار روستایی شهرستان تکاب مستقر و اقدام به ویزیت و ارائه داروی رایگان در بین بیماران نیازمند نمودند.

سرهنگ علیرضا سرتیپی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: بمناسبت هفته دفاع مقدس و بمنظور رعایت عدالت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب و با مساعدت بهداشت و درمان شهرستان تعدادی پزشک و کارشناس در مناطق کم برخوردار روستایی شهرستان تکاب مستقر و اقدام به ویزیت و ارائه داروی رایگان در بین بیماران نیازمند نمودند.

سرتیپی افزود: در این امر پزشک عمومی، ماما، روانشناس، کارشناس تغذیه و کارشناس بیماری‌ها این تیم را همراهی کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت: هدف از این امر اجرای عدالت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و دستگیری از بیماران نیازمند و مستحق درمان بود که با استقرار و همراهی پزشکان و کارشناسان عزیز این امر محقق شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/07/06 06:17 ق.ظ | دفعات بازدید: 2021 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot