ARAZKHABAR.IR

وظیفه مسئولین نظام در قبال خون شهدا بسیار گران و حساس می باشد


وظیفه مسئولین نظام در قبال خون شهدا بسیار گران و حساس می باشد رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: وظیفه مسئولین نظام در قبال خون شهدا بسیار گران و حساس می باشد.

به گزارش آرازخبر، علی اکبر گروسی در روز بزرگداشت مقام شهید گفت: شهدا ولی نعمت ما هستند و صاحبان واقعی این نظام اسلامی شهدای گرانقدر هستند که با نثار خون پاک و مطهر خود درخت انقلاب و نظام را آبیاری کردند تا خشک نشود.

گروسی در ادامه بیان داشت: هر چند که روز 22 اسفند به نام شهید نام گذاری شده است ولی در واقع برای ملت مسلمان و شهید پرور ایران اسلامی هر زمانی روز شهید است و یاد و خاطره شهدا همیشه در زندگی همه ما جاری و ساری هست. مگر می شود آن همه رشادتها، ایثارگری ها، فداکاریها و از جان گذشتگی ها را حتی یک لحظه فراموش کرد، شهدای ما با تاسی از مولایشان حسین بن علی(ع) درس شهادت را در مکتب عاشورا به خوبی آموختند و خودشان برای دنیا معلم عشق و شهادت و ایثار شدند مگر می شود شهید فراموش شود. الحمدالله ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی هم هزاران بار نشان داده اند که شهدا والاترین جایگاه را دارا می باشند. دنیا در شهادت حاج قاسم سلیمانی دید که مردم ایران چه قدر با شهید و شهادت انس دارند .
رئیس کل دادگستری استان در ادامه صحبتهای خود گفت: برتک تک مسئولین نظام است که خون شهدا را ارج نهند و آرمانهای آنها را پاس بدارند شهدا رفتند که مردم آرامش و امنیت را احساس کنند و در این برهه از زمان وظیفه ما مسئولین نظام در قبال خون شهدا بسیار گران و حساس می باشد نباید در انجام وظایف و تکالیفی که بر عهده داریم لحظه ای درنگ یا کوتاهی بکنیم و تلاشمان برای ساختن کشور اسلامی مان با تمام قدرت و توان باشد چرا که شهدا جز این نمی خواستند و یقینا روح بزرگشان شاهد و ناظر اعمال ما می باشد.
گروسی در پایان سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا این روز بزرگ را به خانواده شهدا تبریک گفت و بیان کرد علاوه بر شهدا ، ما مدیون پدر و مادر و همسر و فرزندان شهدا هستیم و از صمیم قلب از والدین شهدا به خاطر تربیت فرزندانی این چنین و از همسر و فرزندان شهدا هم به جهت صبر و بردباری شان نهایت تشکر و سپاس را داریم و از خداوندمتعال مسئلت داریم شهدا را در قیامت شفیع ما قرار بدهد.تاریخ: 1398/12/22 06:52 ب.ظ | دفعات بازدید: 1032 | چاپ