ARAZKHABAR.IR

هفت شهر استان بدون دستگاه سی تی اسکن


هفت شهر استان بدون دستگاه سی تی اسکن هفت شهر استان، متاسفانه دستگاه سی‌تی اسکن ندارند که به هر حال برای انجام این مورد مردم مجبورند به شهرهای اطراف بعضا تا ۱۰۰ کیلومتر سفر کنند و این امر باعث مشکلاتی شده است.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر,محمدمهدی شهریاری گفت: تا به امروز در استان ۲ میلیون و ۳۳۹ هزار و ۳۳۸ دُز واکسن کرونا تزریق شده است.

وی افزود:هفت شهر استان، متاسفانه دستگاه سی‌تی اسکن ندارند که به هر حال برای انجام این مورد مردم مجبورند به شهرهای اطراف بعضا تا ۱۰۰ کیلومتر سفر کنند و این امر باعث مشکلاتی شده است.

استاندار آذربایجان‌غربی اظهار کرد :از جمعیت بالای ۱۸ سال استان، ۷۲ درصد دُز اول و ۳۴.۵ درصد دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند که این میزان در جمعیت زیر هجده سال یعنی ۱۲ تا ۱۸ سال، ۳۶.۳ درصد در دُز اول و ۷ درصد دُز دوم بوده است.

شهریاری با بیان اینکه ترددهای مرزی غیرمسافری از جمله تردد روزانه ۱۵۰۰ تریلر از مرزها، حضور پناهجویان افغانی، پاکستانی و بنگلادشی در مرزهای شمال غربی و حضور کارگران فصلی برای برداشت محصولات باغی و چغندرقند را از جمله عواملی دانست که استان را در بحث شیوع ویروس کووید۱۹ تحت تاثیر قرار می دهد.
 


برچسب ها:

تاریخ: 1400/07/18 05:08 ب.ظ | دفعات بازدید: 1932 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot