ARAZKHABAR.IR

هفتمین برد پیاپی شهرداری ارومیه


هفتمین برد پیاپی شهرداری ارومیه آراز خبر- تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با نتیجه سه بر ۲ مقابل پاس گرگان پیروز شد و هفتمین برد متوالی خود را جشن گرفت.

دیدار تیم‌های والیبال شهرداری ارومیه و پاس گرگان از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه با حضور بیش از ۶ هزار تماشاگر ارومیه‌ای در سالن غدیر این شهر برگزار شد.

این دیدار در ابتدا با برتری بی چون و چرای شهرداری ارومیه آغاز شد و این تیم، ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به نفع خود پایان داد.

ست دوم این رقابت هم با برتری تیم میزبان همراه بود و شاگردان عبدالرضا علیزاده در ست دوم نیز همان نتیجه ست اول را تکرار کردند.

در حالیکه تماشاگران منتظر برد ست سوم بودند تا بازی با نتیجه سه بر صفر به سود میزبان پایان یابد، تیم پاس گرگان در بازی مهیج، این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ از آن خود کرد.

پاسی ها، ست چهارم را هم به خوبی آغاز کردند و در امتیازهای اول، پنج بر صفر پیش افتاده و توانستند در این ست نیز برتری خود را حفظ کرده و با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ تیم میزبان را مغلوب کرده و بازی را به ست پنجم بکشانند.

ست پنجم این دیدار مهیج و ماراتن والیبالی نیز به صورت پایاپای در جریان بود و هیچیک ۲ تیم پا پس نمی‌کشیدند تا اینکه تیم میزبان توانست این ست را با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ به نفع خود به پایان برده و کل بازی را با حساب سه بر ۲ پیروز شود.

با این برد، شهرداری ارومیه در رده هفتم باقی ماند و پاس گرگان هم در همان رده هشتم جایگاه خود را حفظ کرد.

دیدار رفت ۲ تیم با نتیجه سه بر صفر به سود پاس گرگان خاتمه یافته بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/25 07:17 ب.ظ | دفعات بازدید: 3491 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot