ARAZKHABAR.IR

نماینده‌ای که رای می آورد نماینده تمامی ملت است نه یک قوم خاص


نماینده‌ای که رای می آورد نماینده تمامی ملت است نه یک قوم خاص نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نماینده‌ای که رای آورده است نماینده تمامی ملت است، نه یک قوم خاص.

 به گزارش آرازخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه اظهار داشت: یکی از نعمت‌های پروردگار متعال نسبت به ملت ما نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران، میثاق خود با ولایت فقیه را با حضور در پای صندوق‌های رای تجدید می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: اگر مردمی مثل مردم جمهوری اسلامی ایران در زمان امام علی علیه السلام بود یقینا امام علی (ع) مظلوم و تنها نمی‌ماند.

وی اضافه کرد: لطف و معجزه الهی است که 25 میلیون نفر را پای تشییع جنازه یک شهید به بیرون می‌کشد و در هیچ جای دنیا چنین صحنه ‌ی را شاهد نیستیم و باید رسانه‌ها آن را به بهترین شکل به مردم دنیا نشان دهند.

حجت الاسلام قریشی با بیان اینکه پیروز واقعی انتخابات ملت ایران هستند و نماینده‌ای که رای آورده است نماینده تمامی ملت است، نه یک قوم خاص، افزود: نمایندگانی که رای نیاوردند، شکرگزار خداوند متعال باشند و شکرگزار این باشند که مسئولیت خود را بجای آورده‌اند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی یادآور شد: منتخبین مردم با شادی‌های گسترده، بی‌ظرفیتی خود را نشان ندهند؛ چون که نمایندگی مسئولیت بزرگی است که باید برایش چاره اندیشی کنند.

وی با بیان اینکه نماز و عبادت در ماه رجب فضیلت بیشتری از سایر ماه‌ها دارد و ماه رجب مقدمه‌ای بر ماه رمضان است، ابراز داشت: هر کس یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد، خداوند متعال یک سال آتش جهنم را از او دور می‌کند و هر کس 3 روز از ماه رجب را روزه بگیرد، استحقاق ورود به بهشت است.


برچسب ها: انتخابات

تاریخ: 1398/12/02 03:02 ب.ظ | دفعات بازدید: 2991 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot