ARAZKHABAR.IR

نخبگان دانش آموز آذربایجان غربی شناسایی و حمایت شوند


نخبگان دانش آموز آذربایجان غربی شناسایی و حمایت شوند آراز خبر- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امروز نخبگانی در بین این دانش آموزان وجود دارد که نیازمند شناسایی و حمایت هستند.

سردار محمدحسین رجبی ظهر پنجشنبه در نشست صمیمی با واحدهای بسیج دانش آموزی استان، تعلیم و تربیت دانش آموزان را از مهمترین مسائل اساسی کشور دانست و افزود: شکوفایی خلاقیت و توانمندی شهدای انقلاب اسلامی موجب پیروزی در دفاع مقدس و حوزه‌های مختلف علمی و دفاعی شده است و امروز هم نخبگانی در بین این دانش آموزان وجود دارد که نیازمند شناسایی و حمایت هستند.

وی بر لزوم بهره مندی مسئولان از ظرفیت‌ها و استعدادهای دانش آموزان در توسعه کشور تأکید کرد و گفت: دانش آموزان درّهای گرانبهایی هستند که در دست مسئولان وجود دارند که باید برای توسعه کشور از ظرفیت بی بدیل آنان استفاده شود.

سردار رجبی اضافه کرد: دشمنان درصدد جذب نخبگان علمی ما هستند تا از این راه سد راه پیشرفت علمی و دفاعی ایران اسلامی شوند که باید مسئولان مربوطه از این سرمایه‌های ارزشمند حمایت کنند.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی آذربایجان غربی هم در این نشست، با بیان اینکه در استان ۲۸ حوزه بسیج دانش آموزی و یکهزار و ۳۰۰ واحد بسیح دانش آموزی وجود دارد، گفت: ۲۰۰ هزار نفر از دانش آموزان استان عضو بسیج دانش آموزی هستند.

سرهنگ رضا خلیل نژاد، با بیان اینکه در ۱۵۰ مدرسه استان طرح‌های تربیتی بسیج دانش آموزی اجرا می‌شود، افزود: در سالجاری برای بیش از ۱۰ هزار نفر از دانش آموزان طرح اردوی راهیان نور شمال غرب اجرا و در کنار این موضوع اردوهای جهادی بسیج دانش آموزی کشوری در ارومیه و خوی نیز برگزار شد.

وی، اجرای طرح یاوران ولایت و طرح شهید عزیز اللهی، شهید بهنام محمدی و شهید فهمیده را از دیگر طرح‌های اجرا شده در بسیج دانش آموزی استان دانست.

در این نشست صمیمی، دانش آموزان بسیجی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/16 03:26 ب.ظ | دفعات بازدید: 2359 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot