ARAZKHABAR.IR

اجرای ۴۰۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در ارومیه


اجرای ۴۰۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در ارومیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه، از اجرای ۴۰۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو صبح امروز در نشست خبری با موضوع هفته سلامت و هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از سوم خرداد در کشور آغاز شده و تا ۲۲ اسفند ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برخلاف سال‌های قبل، هفته دفاع مقدس در سال جاری طی هر هفته به یک استان اختصاص دارد و هفته اول شهریور نیز برای آذربایجان غربی است و برنامه‌های گرامیداشت این هفته از امروز و با شعار «ما قوی هستیم» آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: استان ما به تعبیر رهبر معظم انقلاب، سرزمین مجاهدت‌های خاموش است و قبل از دفاع مقدس تا امروز در حال مبارزه و تقدیم شهید است و دشمنان در این استان هیچ گاه  اقدامات خرابکارانه خود کاهش نداده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه،با اشاره به اینکه با توجه به شرایط کرونایی نقش رسانه‌ها در تبیین نقش دفاع مقدس و انقلاب اسلامی مهم و خاص است، بیان داشت: تجلیل از ۴۰ سنگر انقلاب اسلامی جزو اصلی‌ترین برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس بود که روز پنجشنبه با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه درآذربایجان‌غربی و جمعی از مسئولان انجام شد و در قالب آن از هیات امنا و فعالان ۴۰ مسجد در سطح شهرستان تجلیل به عمل آمد.

وی با اشاره به همزمانی هفته دولت و هفته دفاع مقدس در استان، خاطرنشان کرد: همزمانی هفته دفاع مقدس در آذربایجان‌غربی با هفته سلامت، هفته دولت و همچنین دهه اول محرم فرصت مناسبی برای تبیین نقش هریک از این اقشار در دوران دفاع مقدس بوده و امیدواریم با همکاری مدیران و مسئولان بتوانیم در زمینه فعالیت‌های تمام اقشار در دوران دفاع مقدس و نیز دوران حاضر قدم برداریم.

عیوضلو، از اعزام تیم‌های جهادی شهید رهنمون به مناطق حاشیه شهر و ویزیت خانواده ها در منازل خبر داد و ابراز داشت: با توجه به شرایط کرونایی، استقرار تیم‌های پزشکی در مساحد و مدارس مقدور نیست و به همین دلیل نسبت به شناسایی بیماران و اعزام تیم‌های پزشکی به منازل این عزیزان اقدام می‌کنیم.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1399/06/01 10:13 ق.ظ | دفعات بازدید: 4215 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot