ARAZKHABAR.IR

مسئولان باید در تصمیم‌گیری ها به موضوع معیشت مردم توجه کنند


مسئولان باید در تصمیم‌گیری ها به موضوع معیشت مردم توجه کنند امام جمعه اروميه و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با بيان اينكه رفاه عمومی با تلاش مسئولان و همراهی مردم تامین می‌شود، گفت: مسئولان باید در تصمیم‌گیری های خود به موضوع معیشت مردم به‌ویژه اقشار کم‌درآمد توجه کنند.

به گزارش آرازخبر حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه به ماجرای گرانی بنزین اشاره کرد و اظهار داشت: این موضوع با تصمیم روسای قوا انجام شده و اعلام موضع از سوی رهبر انقلاب نیز ارائه شد که با وجود تصویب سران قوا حمایت می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی ادامه داد: مردم باید در برابر این موضوع توجیه شوند، مدیریت و هدایت رهبر انقلاب در این ماجرا به وضوح روشن است.

وي خاطرنشان كرد: رهبر انقلاب در ماجرای برجام هم پس از انجام امورات مربوطه اعلام کردند که آماده پذیرش هستند اما بدبین. این حمایت‌های رهبری موجب آرامش کشور است و فرصت از جانب رهبر انقلاب باعث شد تا مدیران متوجه اشتباهاتشان در ماجرای برجام باشند، در جریان گرانی بنزین هم همین روال طی شده و رهبر انقلاب در خصوص نحوه اجرای طرح هم انتقاد داشتند.

حجت الاسلام قریشی به چهلمین سال تاسیس بسیج مستضعفین اشاره كرد و يادآور شد: هرروز شاهد گسترده‌تر شدن و اثرگذاری بیشتر بسیج در عرصه داخلی و بین‌المللی هستیم که این نشانگر عظمت بسیج مستضعفین است و در روایات آمده که همه باید در برابر دشمن با آمادگی بایستند، تشکیل بسیج نیز با الهام از همین روایات بوده که هرروز شاهد عمق تفکر امام(ره) در تشکیل این شجره طیبه هستیم.

وي با تاكيد بر اينكه قانون‌مداری باید در جامعه جاری باشد و در کنار آن نیز باید توجه شود که از ضربه زدن به مردم و زندگی مستضعفان جلوگیری شود، افزود: تمام تلاش دشمن برای برهم زدن امنیت کشور است، امت حزب‌الله باید در برابر این اقدامات و هنجارشکنی‌ها ایستادگی کرده و مانع کاستن از امنیت کشور شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی ابراز داشت: برخی اقدامات حین اعتراضات مردم و تشویق هنجارشکنی‌ها از سوی دشمنان نظام، نشان داد که چنین اقداماتی از جانب چه کسانی حمایت می‌شود.

حجت الاسلام قریشی با تاكيد بر اينكه حضور در صحنه باعث محکم شدن عزت و اقتدار ملی و در نتیجه پیشبرد اهداف ملی می‌شود، اضافه کرد: وظیفه همه در حمایت از رهبر انقلاب و جلوگیری از نفوذ دشمن در میان مردم است و باید در راهپیمایی علیه اغتشاش‌گران و حمایت از اقتدار و امنیت باید حاضر شویم تا نشان دهیم که خط مردم از صف هواداران دشمنان جداست.

امام جمعه اروميه خطاب به مسئولان، ابراز داشت: باید تمام فرامین مدنظر رهبر انقلاب از سوی مسئولان عملیاتی شود. در تمام عرصه‌ها به برکت بصیرت و اقتدار پیروز شده‌ایم و در حوزه اقتصادی نیز موفقیت با ماست.تاریخ: 1398/09/01 02:35 ب.ظ | دفعات بازدید: 2842 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot