ARAZKHABAR.IR

مردم تخلفات صنفی را گزارش کنند


مردم تخلفات صنفی را گزارش کنند معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی اظهار داشت: سهمیه کالاهای اساسی مورد نیاز استان در روزهای پایانی سال اعلام شده است که برای تأمین مصرف خانوارها مشکلی وجود ندارد، این کالاها از طریق فروشگاه های زنجیره ای در حال توزیع می باشد.

به گزارش آرازخبر، محمد دهقان اظهارداشت: سهمیه کالاهای اساسی مورد نیاز استان در روزهای پایانی سال اعلام شده است که برای تأمین مصرف خانوارها مشکلی وجود ندارد، این کالاها از طریق فروشگاه های زنجیره ای در حال توزیع می باشد.

وی افزود: سهمیه تخصیص یافته برای استان یک هزار و 200 تن برنج هندی 1121، روغن نباتی یک هزار تن، شکر سفید برای مصرف خانوار یک هزار تن و شکر سفید برای مصرف واحد های صنفی و صنعتی یک هزار تن می باشد.

دهقان تأکید کرد: توزیع کالاهای فوق برای مصرف خانوارها از طریق فروشگاه های زنجیره ای مجاز با قیمت برای هرکیلو برنج 68 هزار ریال و هرکیلو شکر سفید 47 هزار ریال توزیع خواهد شد و همچنین از سوی سازمان صنعت، معدن وتجارت بر نحوه توزیع اقلام یاد شده نظارت کامل صورت خواهد گرفت.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: شهروندان می توانند هرگونه تخلف صنفی در توزیع اقلام یاد شده در خارج از شبکه توزیعی مشخص، کم فروشی، فروش بالاتر از نرخ مصوب دولتی و امتناء از فروش را از طریق سامانه 124 سازمان و یا بصورت حضوری به حوزه نظارت و بازرسی سازمان اطلاع دهند.


برچسب ها: تخلف صنفی

تاریخ: 1398/12/12 10:28 ق.ظ | دفعات بازدید: 3358 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot