ARAZKHABAR.IR

مردم با مشارکت حماسه ساز نقشه های دشمنان را خنثی می کنند


مردم با مشارکت حماسه ساز نقشه های دشمنان را خنثی می کنند آراز خبر- فرماندار ارومیه با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات۱۱ اسفندماه گفت: دشمنان با توطئه شوم به دنبال مایوس کردن مردم هستند اما حضور حماسی مردم بار دیگر این توطئه ها را خنثی می کنند.

غلامحسین عماری ظهر دوشنبه در جمع اعضای شعب انتخابات شامل نمایندگان فرماندار، بخشدار، هیأت‌های نظارت و بازرسین با اشاره به نقشه‌های دشمنان در مأیوس کردن مردم، حضور مردم را مایه یاس و ناامیدی دشمنان خواند.

وی ادامه داد: همانند سنوات گذشته این بار نیز مردم حماسه ساز همانند روز ۲۲ بهمن که با وجود دسیسه‌ها حضوری پر رنگ داشتند باز حماسه سازی خواهند کرد و ثابت خواهند کرد که پای انقلاب و دستاوردهای ان خواهند ماند.

فرماندار ارومیه با اشاره به برگزاری انتخابات متعدد از ابتدای انقلاب تا به حال همه این انتخابات را توفیق برای نظام و مشارکت در امورات برگزاری ان را توفیق مضاعفی برای مجریان آن دانست.

عماری همچنین خواستار تمرکز و دقت توسط مجریان برگزاری انتخابات شد و افزود: قبل از برگزاری، با شناسایی محل اخذ رأی و با معارفه اعضای صندوق و تحویل اقلام، صندوق رأی و تعرفه‌ها و … از قبل نواقص و مشکلات احتمالی را شناسایی و مدیریت کنید.

رئیس ستاد انتخابات و فرماندار ارومیه با اشاره به اینکه بیش از ۱۲ نفر عوامل اجرایی نظارتی و امنیتی انتخابات در ارومیه این حماسه ملی را برگزار می‌کنند گفت: امنیت، سلامت مشارکت و رقابت چهار راهبرد مهم رهبر معظم انقلاب در این انتخابات است که باید مورد توجه همه عوامل انتخاباتی قرار گیرد.

جعفر پروال رئیس هیأت نظارت بر انتخابات ارومیه نیز در این همایش با تاکید بر اینکه ۲ هزار ۳۵۰ نفر از عوامل نظارتی در این انتخابات نقش نظارتی خود را ایفا می‌کنند گفت: اگر انتخابات سالمی برگزار شود مجلس سالمی نیز شکل می‌گیرد و اگر مجلس سالم باشد قوانین مترقی نیز مصوب شده و توطئه‌های دشمنان نقش برآب می‌شود.

این همایش انتخاباتی عصر امروز دوشنبه نیز برای عوامل هیأت‌های اجرایی و نظارت شهرستان ارومیه در تالار وحدت این شهر برگزار می‌شود که در آن آخرین تذکرات انتخاباتی به آنها ارائه می‌شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/07 12:42 ب.ظ | دفعات بازدید: 2400 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot