ARAZKHABAR.IR

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۱۳ آبان در ارومیه اعلام شد


محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۱۳ آبان در ارومیه اعلام شد آراز خبر- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با برگزاری راهپیمایی ضداستکباری روز ۱۳ آبان در ارومیه، محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به خیابان امام (ره) ارومیه اعمال می شود.

سرهنگ حجت مشتاق روز پنجشنبه  در گفت و گو با آراز خبر افزود: از ساعت ۸.۳۰ روز شنبه ۱۳ آبان ماه تا پایان مراسم محدودیت تردد وسایل نقلیه در مسیر های اعلام شده و کلیه مسیرهای منتهی به میدان انقلاب، میدان ولایت فقیه و خیابان امام (ره) در نظر گرفته می شود.

وی اضافه کرد: این محدودیت ها در مسیرهای پنجراه به سمت میدان انقلاب، تقاطع کاشانی به سمت میدان انقلاب، تقاطع مطهری به سمت میدان ولایت فقیه، کنار گذر عطایی، تقاطع طالقانی به میدان ولایت فقیه اعمال شده و تردد از آنها ممنوع خواهد بود.

وی اظهار کرد: شهروندان جهت رسیدن به مقصد در طول مدت راهپیمایی، باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌غربی ادامه داد: پارک خودرو در حاشیه مسیرهای اعلام شده ممنوع بوده و از ساعت ۶ نسبت به پاکسازی مسیر راهپیمایی از میدان ولایت فقیه تا میدان انقلاب اقدام و در صورت توقف، خودروی آنها با جرثقیل به پارکینگ انتقال خواهد یافت.

سرهنگ مشتاق تاکید کرد: ورود موتور سیکلت نیز در مسیر راهپیمایی ممنوع خواهد بود و از شهروندان انتظار داریم نظیر سال‌های گذشته همکاری لازم را با خادمان خود در انتظامی استان را داشته باشند تا مراسم به نحو مطلوب و باشکوه تر از گذشته برگزار شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/11 11:22 ق.ظ | دفعات بازدید: 3122 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot