ARAZKHABAR.IR

لزوم آگاه سازی مردم نسبت به وضعیت قرمز بیماری کرونا


لزوم آگاه سازی مردم نسبت به وضعیت قرمز بیماری کرونا رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی گفت: برای قطع زنجیره انتقال شیوع ویروس کرونا به همکاری رسانه ها در انعکاس پویش ۲۹۱۴ نیاز داریم.

به گزارش آرازخبر، علی مصطفوی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ستاد استانی مبارزه با کرونا ویروس بر ضرورت توجه و اجرای راهبرد اساسی در خانه می مانیم تاکید کرد و اظهار داشت: برای خبرنگاران فعال در امر فرهنگسازی و اطلاع رسانی مبارزه با کرونا ویروس تلاش داریم تا اینترنت رایگان تهیه کنیم.

وی افزود: علاوه بر اینکه باید مردم نسبت به وضعیت قرمز بیماری کرونا مطلع شوند باید از ابزارهای نوین برای آگاهسازی بهره برد.

مصطفوی همچنین از اجرای بسیج ضدعفونی شهرها و روستاها در روز پنجشنبه ۲۹ اسفند خبر داد و افزود: آرامستان های استان روزهای پنجشنبه و جمعه به جهت کاهش تردد های غیر ضروری و حفظ سلامتی مردم تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه رسانه در اطلاع رسانی پویش ۲۹۱۴ ستاد مبارزه با کرونا را در راستای کنترل بیماری یاری کنند، ادامه داد: برای قطع زنجیره انتقال شیوع ویروس کرونا به همکاری رسانه ها در انعکاس پویش ۲۹۱۴ نیاز داریم.تاریخ: 1398/12/29 09:32 ق.ظ | دفعات بازدید: 4189 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot