ARAZKHABAR.IR

فعالیت ۹۰ باشگاه مجوز دار در حوزه ورزش رزمی در آذربایجان غربی


فعالیت ۹۰ باشگاه مجوز دار در حوزه ورزش رزمی در آذربایجان غربی آراز خبر-  رئیس هئیت ورزش های رزمی ارومیه گفت: در حال حاضر در سطح استان ۹۰ باشگاه مجوز دار در حوزه ورزش های رزمی فعالیت دارند.

آراز خبر-  رئیس هئیت ورزش های رزمی ارومیه گفت: در حال حاضر در سطح استان ۹۰ باشگاه مجوز دار در حوزه ورزش های رزمی فعالیت دارند.

ناصر ناصری قامت در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با اشاره به اینکه در مجموع ورزش های رزمی از ۱۴۵ انجمن ،سبک و گروه تشکیل شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۴۵سبک در ارومیه فعال هستند.

ناصری قامت خاطر نشان کرد: در سطح استان ۸هزار ورزشکار بیمه شده داریم که ۲۵۰۰ نفر از آنها در ارومیه هستند.

رئیس هئیت ورزش های رزمی ارومیه با اشاره به اینکه ورزش های رزمی نسبت به سایر ورزش ها مظلوم واقع شده اند، اظهار کرد: در یک ونیم سال گذشته ۱۸ مسابقه در حوزه ورزش های رزمی در ارومیه میزبانی شده که ۶دوره آن مسابقات کشوری، ۹دوره استانی، و ۳دوره بین باشگاهی بوده است.

وی یاد آور شد: تا چند سال گذشته، ارومیه رتبه چهارم ورزش های رزمی استان را داشت اما اکنون ارومیه مقام اول ورزش های رزمی استان را دارد.

ناصری قامت خاطر نشان کرد: در سال گذشته ۶بازیکن از استان به مسابقات ورزش های رزمی اوراسیا اعزام و ۵مدال توسط این ورزشکاران کسب شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/09 06:29 ب.ظ | دفعات بازدید: 2854 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot