ARAZKHABAR.IR

عملیات طوفان الاقصی نشان از اقتدار تفکر و نگاه فرهنگی حماس است


عملیات طوفان الاقصی نشان از اقتدار تفکر و نگاه فرهنگی حماس است آراز خبر- فرمانده قرارگاه عملیاتی حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: عملیات طوفان الاقصی نشان دهنده اقتدار تفکر و نگاه فرهنگی حماس بوده که نه تنها از بین رفتنی نیست بلکه‌ روز به روز در حال توسعه است.

 سردار سرتیپ پاسدار علی‌اکبر پورجمشیدیان بعد از ظهر پنجشنبه در همایش فرمانداران و بخشداران آذربایجان‌غربی وی با اشاره به تأثیرات عملیات طوفان‌الاقصی به معادلات جهانی و منطقه‌ای افزود: حمله کوبنده و غافلگیرانه حماس نتایج بسیار بزرگ و تاریخی را به همراه داشت؛ چرا که به تمام جهان اراده و زیرکی جبهه مقاومت را نشان داد.

وی با بیان اینکه موفقیت عملیات بزرگ طوفان الاقصی و اقتدار تفکر حماس لرزه بر تن رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام می‌اندازد، ادامه داد: بزرگی و عظمت کار جبهه مقاومت مردم فلسطین در زیر آوارهای ظالمانه رژیم صهیونیستی از بین نمی‌رود و مقاومت ماندگار مردم غزه در قالب تفکر حماس در تاریخ ماندگار شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی حمزه سیدالشهدا (ع) افزود: هر فردی که عضو نیروهای بسیجی نباشد اما با روحیه بسیجی فعالیت‌های خود را در خدمت به مردم انجام می‌دهد نشان از پشتیبانی او از تفکر بسیجی است.

وی گفت: مردم غزه تحت شدیدترین حملات وحشیانه رژیم غاصب قرار دارند و دل هر انسان آزاده‌ای در جهان از غم کودکان غزه می‌شکند.

سردار پورجمشیدیان ادامه داد: عملیات طوفان الاقصی نشان از اقتدار تفکر و نگاه فرهنگی حماس است که نه تنها از بین رفتنی نیست بلکه روز به روز در حال توسعه است.

وی با تاکید بر اینکه باید از عظمت کار فلسطینیان و طوفان الاقصی همواره یاد شود اظهار کرد: این کار بزرگی که فلسطین، حماس و جهاد اسلامی انجام دادند، در تاریخ ماندگار شد و آینده از آن فلسطین و فلسطینیان است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/09 05:38 ب.ظ | دفعات بازدید: 2955 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot