ARAZKHABAR.IR

طرح های محرومیت زدایی تا جلب رضایت مردم ادامه دارد


طرح های محرومیت زدایی تا جلب رضایت مردم ادامه دارد استاندار آذربایجان غربی گفت:دستگاه‌های اجرایی با جدیت بیشتری طرح‌های مربوط به این حوزه را اجرایی کنند تا ثمره آن در زندگی مردم لمس شود.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،استاندار آذربایجان غربی در جلسه بررسی روند اجرای مصوبات طرح شنبه‌های پیگیری طرح های محرومیت زدایی تا جلب رضایت مردممحرومیت زدایی، با اشاره به تصویب چند طرح برای حاشیه شهر ارومیه گفت: دستگاه‌های اجرایی با جدیت بیشتری طرح‌های مربوط به این حوزه را اجرایی کنند تا ثمره آن در زندگی مردم لمس شود.

محمدصادق معتمدیان افزود: بسیاری از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این خصوص، هنوز به نتیجه کامل نرسیده و در زندگی مردم حس نشده است.

وی اضافه کرد: طرح شنبه‌های محرومیت زدایی با هدف کاهش مشکلات مردم از مناطق رشادت، سالار، دین پرست و لاله ارومیه آغاز شده که باید تاکنون بخش اعظم نیازهای آن منطقه رفع می‌شد.

معتمدیان با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در حوزه آبرسانی به این منطقه و رفع مشکل آب آشامیدنی مردم ادامه داد: در همه بخش‌ها باید به صورت جهادی عمل می‌شد.

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: اقدامات لازم در راستای قانون و با هدف بهبود معیشت مردم منطقه باید با سرعت بیشتری به سمت اجرا پیش رود تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن، افتتاح طرح‌ها را یکی پس از دیگری داشته باشیم.

در این جلسه مدیران بخش‌های مرتبط در خصوص اقدامات صورت گرفته و اعتبارات تخصیصی، گزارشی ارائه کردند.

طرح شنبه‌های محرومیت زدایی از اواخر خرداد امسال با ابتکار استاندار آذربایجان غربی در منطقه رشادت، لاله، دین پرست و سالار شهر ارومیه آغاز شده سپس به منطقه کشتارگاه و اسلام آباد در این شهر تسری یافت.

طرح‌های مصوب مربوط به این اقدام جهادی، همچنان توسط نهادهای مسوول در حال انجام بوده و تنها آبرسانی به منطقه سالار به اتمام رسیده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/07/24 07:01 ب.ظ | دفعات بازدید: 3004 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot