ARAZKHABAR.IR

ضرب الاجل دستگاه قضا برای رفع نواقص جاده های مواصلاتی آزاد راه ارومیه – تبریز


ضرب الاجل دستگاه قضا برای رفع نواقص جاده های مواصلاتی آزاد راه ارومیه – تبریز آراز خبر- رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از تعیین ضرب الاجل یک ماهه دستگاه قضایی به متولیان راهها و جاده های مواصلاتی محور آزاد راه ارومیه – تبریز خبر داد.

ناصر عتباتی در این زمینه گفت: در راستای عمل به تکالیف حقوق عامه ای دستگاه قضایی، با توجه به وجود مشکلات عدیده در محور آزادراه ارومیه به تبریز از جمله لکه گیری، مرمت، تجدیدخط کشی، تعویض و ساماندهی گارد ریل‌ها و تابلوهای آسیب دیده و تامین روشنایی مناسب که نوعاً موجب بروز تصادفات و به خطر افتادن جان شهروندان می شود، طی جلسه ای با متولیان امر مصوباتی به تصویب رسید.

مقام ارشد قضایی استان گفت: به موجب این مصوبات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان متولی نگهداری آزاد راه ارومیه – تبریز شد و مقرر گردید نسبت به رفع نواقصات تعیین شده اقدام کند و شرکت ساخت و توسعه آزاد راهها و شرکت بهره برداری و نگهداری آزاد راه ارومیه – تبریز مکلف به مرتفع کردن مشکلات این محور شد.

عتباتی افزود: شروع و انجام عملیات تقاطعات غیر همسطح این آزاد راه، دیگر تکلیف این شرکت بود که مقرر شد ظرف مهلت یک ماه پایش و پیگیری مصوبات از طرف دستگاه قضایی انجام و در صورت مشاهده ترک فعل و عدم انجام مصوبات برخورد های لازم قانونی معمول خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/07 01:22 ب.ظ | دفعات بازدید: 2684 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot