ARAZKHABAR.IR

شهروند فراموشکار ارومیه را به هم ریخت


شهروند فراموشکار ارومیه را به هم ریخت آراز خبر- کیف مشکوکی که توسط شهروند فراموشکار ارومیه‌ای چهارشنبه شب کنار خیابان رها شده بود، موجب شلوغی و راهبندان شد.

به گزارش آراز خبر، چهارشنبه شب خودنمایی یک چمدان نسبتاً بزرگ در منطقه بازارباش ارومیه توجه عابران و رهگذران را جلب کرد، برخی از شهروندان با تصور اینکه ممکن است داخل چمدان مشکوک محتوای خطرناکی باشد بلافاصله پلیس را خبر کردند و به فاصله کوتاهی بعد از حضور پلیس، گروه چک و خنثی هم در محل حاضر شد، سرانجام پس از باز کردن چمدان مشکوک مشخص شد داخل آن چیزی جز لباس و مدارک عادی وجود ندارد.

شهروند فراموشکار ارومیه را به هم ریخت/ماجرا چه بود؟

کیف حاوی اسناد و مدارک مفقود شده توسط پلیس به صاحبش تحویل شد

فرمانده انتظامی ارومیه در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود یک بسته مشکوک در یکی از خیابان‌های ارومیه، بلافاصله اکیپ ویژه پلیس برای صحت و سقم موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ حسن شیخ نژاد تصریح کرد: با حضور پلیس در صحنه و بررسی بسته مورد نظر مشخص شد که بسته حاوی مدارک و اسناد متعلق به یکی از شهروندان دارای هویت مشخص است.

فرمانده انتظامی ارومیه تاکید کرد: از همه شهروندان درخواست می‌شود که به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار را از مراجع رسمی و ذیربط پیگیری کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/25 10:26 ب.ظ | دفعات بازدید: 3394 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot