ARAZKHABAR.IR

سهمیه نانوایی‌های متخلف قطع می‌شود


سهمیه نانوایی‌های متخلف قطع می‌شود سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: سهمیه نانوایی‌های متخلف در استان قطع و به همان میزان بر سهمیه سایر نانوایی‌های آن محدوده افزوده می‌شود.

گروه خبربه گزارش آراز خبر،جواد کرمی روز جمعه در کارگروه گندم، آرد و نان آذربایجان‌غربی افزود: طبق آمار و اطلاعات احصا شده ۵۸ نانوایی در سطح شهرستان ارومیه در یکماه گذشته کمتر از ۳۰ تراکنش توسط کارتخوان هوشمند نصب شده در نانوایی خود داشتند که این موارد باید به صورت جدی بررسی و نتایج و علل آن در ۲۴ ساعت آینده اعلام شود.

وی با بیان اینکه طبق آمار ارائه شده بیش از یک هزار و ۲۰۰ کارتخوان در نانوایی‌های ارومیه نصب شده است، ادامه داد: احصای علل و مشکلات موجود در این زمینه با مدیریت فرمانداری ارومیه ضروری بوده و بازرسان قرارگاه امنیت غذایی، اعم از جهاد کشاورزی، بانک سپه و غله نیز لازم است در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی اظهار کرد: مسوولان استانی در زمینه هوشمند سازی توزیع یارانه نان عملکرد مطلوبی داشتند ولی این عملکردها انعکاس و اطلاع رسانی مطلوبی نداشته است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: بیشترین پرونده تخلفاتی احصا شده امسال برای اصناف در استان در حوزه آرد و نان بوده و ۲ هزار و ۲۳۰ فقره پرونده به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد ریال در این بخش تشکیل شده است.

اکبر کرامتی اضافه کرد: نظارت عمومی در زمینه انعکاس تخلفات می‌تواند کمک شایسته‌ای به مسوولان در کاهش تخلفات این حوزه داشته باشد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/05/08 08:30 ب.ظ | دفعات بازدید: 6044 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot