ARAZKHABAR.IR

رشد ۱۵ درصدی مصرف بنزین در منطقه ارومیه


رشد ۱۵ درصدی مصرف بنزین در منطقه ارومیه درپی کاهش محدودیتهای کرونایی متوسط مصرف روزانه بنزین در مرکز و شهرهای شمال آذربایجان‌غربی با 15 درصد رشد به بیش از ۲ میلیون لیتر رسید

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت : از ابتدای سال تا ۱۸ مرداد ماه جاری بیش از ۲۸۰ میلیون لیتر بنزین در منطقه ارومیه به مصرف رسیده است.

احمد مجرد با طبیعی دانستن افزایش مصرف بنزین در سال جاری گفت: در مقطعی که محدودیت‌های ناشی از کرونا کاهش یافته، طبیعی است که مصرف بنزین نیز در مقایسه با گذشته افزایش یابد؛ در واقع روند مصرف بنزین به شرایط شیوع کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن، بستگی دارد.

وی با اشاره به ذخایر مناسب انواع فرآورده‌های نفتی در انبارهای نفت منطقه، افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و زیرساخت‌هایی که در بخش نقل و انتقال سوخت ایجاد شده، هیچ گونه نگرانی برای تامین بنزین فصل تابستان وجود ندارد.

مجرد اضافه کرد: منطقه ارومیه دارای ۱۶۳ باب جایگاه عرضه سوخت بنزین و CNG است که بصورت شبانه روزی و بدون وقفه در حال ارایه خدمات سوخت‌رسانی در بخش حمل و نقل هستند.

منطقه ارومیه یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که با دارا بودن ۵ ناحیه (مرکزی ارومیه، سلماس، خوی، ماکو و بازرگان) ۴ باب انبار نفت و دو مرکز سوختگیری هواپیمایی وظیفه تامین و توزیع سوخت مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی را به عهده دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/05/22 05:20 ب.ظ | دفعات بازدید: 7000 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot