ARAZKHABAR.IR

رزمایش پدافند بیولوژیکی ارتش تا محو کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت


رزمایش پدافند بیولوژیکی ارتش تا محو کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا گفت: رزمایش پدافند بیولوژیکی ارتش تا محو کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.

به گزارش آرازخبر، در ادامه رزمایش پدافند بیولوژیک ارتش جمهوری اسلامی ایران، با نام لبیک یا امام خامنه ای 98، جلسه توجیهی آموزشی، فرماندهان یگانهای منطقه شمالغرب و فرمانده یگانهای جنگ نوین و بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران، در رابطه ویروس کنترل کرونا برگزار شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا گفت: به لحاظ این فرصت خدمتی که در اختیار ما قرار گرفته است بایستی شکر گزار پروردگار باشیم و این رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران تا محو کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.

سرتیپ دوم حاجیلو افزود: این اتفاق تهدید بیولوژیک غیر متعارف و یک جنگ است و علائم یک جنگ بیولوژیک را دارا می باشد. ما شاهد یک هجمه رسانه ای بر علیه جمهوری اسلامی هستیم با وجود همه گیری در اکثر کشورها، هدف گیر ها دشمنان و معاندین به سوی جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: اهداف کلی ارتش در این رزمایش محدود کردن و به کنترل در آوردن ورودی شهرها و غربالگری مسافرین با هماهنگی مسئولین استانی و شهرستانی و پشتیبانی از طرح های بهداشت و درمان می باشد.

شرکت کنندگان در این همایش در زمینه اقدامات پیشگیرانه در خصوص علائم بالینی کنترل تب و سطح اکسیژن خون و نحوه ضد عفونی کردن خودرو ها و معابر شهری آشنا شدند.تاریخ: 1398/12/27 07:55 ب.ظ | دفعات بازدید: 2822 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot