ARAZKHABAR.IR

دومین روز رزمایش الی بیت‌المقدس در ارومیه


دومین روز رزمایش الی بیت‌المقدس در ارومیه دومين روز از رزمایش الی بیت‌المقدس با هدف تمرین فراخوانی یگانی، حفظ انسجام سازمانی و فعالیت‌های جمعی با حضور 6 هزار بسیجی آذربایجان‌غربی  برگزار گرديد.

به گزارش آرازخبر، امام جمعه ارومیه و نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي، حجت الاسلام سید مهدی قریشی در مراسم صبحگاه مشترک دومين روز از رزمایش الی بیت‌المقدس که در پارک گوللرباغی ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: بسیج یکی از مهم ترین و ارزشمندترین یادگارهای امام خمینی (ره) به شمار می رود چون ایشان با علم و آشنایی که از علوم قرآنی دارند، بسیج را طراحی کرده و از آن موقع تاکنون برکات عظیم و مردمی بسیج را ملاحظه می کنیم.

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي تصريح كرد: در هشت سال دفاع مقدس و فتنه های مختلف، نقش بسیج دیده شده، پس وجود این شجره طیبه و برکات مختلف آن را مدیون حضرت امام (ره) هستیم.

وی خاطرنشان کرد: رهبری در صحبت های اخیر فرمودند که نباید ناامید بود و باید امیدوار به آینده گام های بلندی برداشت چون خداوند در قرآن با صراحت سرنوشت کفار و دشمنان را ترسیم کرده و کفار، اموال و امکاناتشان کاری نخواهند کرد و در نهایت در هیزم آتش خواهند شد.

حجت الاسلام قریشی با تاکید بر اینکه در کشور ما مودت و محبت اهل بیت جای خوبی بین مردم دارد و پیاده رویی اربعین نمونه ای ازاین علاقه است، اضافه کرد: اسلام محمدی در حال حاضر از طریق ایران اسلامی به دنیا شناسانده می شود بنابراین این یک ظرفیت عظیم محسوب می شود که باید از این ظرفیت، ملت و دولت به خوبی استفاده کنند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به نزدیکی به۱۳ آبان و روز استکبار ستیزی ابراز کرد:  در شرایط حال، وظیفه ما بنا به سفارش دین اسلام، مبارزه با مستکبران است چرا که دشمن در پی حقارت ایران و سلطه بر ما است و برخی روشنفکران داخلی با پرستش آمریکا در پی رواج غرب‌گرایی در کشور هستند باید از تاریخ درس عبرت گرفته و اشتباه پهلوی را تکرار نکنیم.

وی تصريح كرد: باید کودکان و نوجوانان را با روش های صحیح با دین آشنا کنیم و خانواده ها باید فرزندان خود را با یک عالم دینی آشنا کنند تا ازاین طریق با احکام و قوانین دینی آشنا شوند.تاریخ: 1398/08/10 01:18 ب.ظ | دفعات بازدید: 521 | چاپ