ARAZKHABAR.IR

دستگاه قضایی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال از وجوه شهرداری ارومیه را بازگرداند


دستگاه قضایی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال از وجوه شهرداری ارومیه را بازگرداند آراز خبر-رئیس کل دادگستری آذربایجان‌ غربی از صدور حکم اولیه تخلف مدیریت مالی سابق شهرداری ارومیه خبر داد و گفت: بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان به شهرداری با ورود دستگاه قضایی بازگردانده شد.
  • آراز خبر-رئیس کل دادگستری آذربایجان‌ غربی از صدور حکم اولیه تخلف مدیریت مالی سابق شهرداری ارومیه خبر داد و گفت: بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان به شهرداری با ورود دستگاه قضایی بازگردانده شد.

 ناصر عتباتی با اشاره به حکم اولیه تخلف مدیران شهرداری ارومیه، اظهار داشت: در این حکم متهم ردیف اول این پرونده که از مسئولان وقت مدیریت مالی شهرداری بود، علاوه بر حبس و انفصال از خدمات دولتی به 20 میلیارد تومان جزای نقدی نیز محکوم شده است.

وی افزود: همدستان متهم ردیف اول نیز به تناسب اقدامات مجرمانه محکومیت‌های مختلفی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌ غربی، گفت: متهمان قبل از صدور کیفرخواست و در مرحله تحقیقات مقدماتی، نسبت به استرداد وجوه حاصل از اختلاس که بالغ بر 14 میلیارد تومان است اقدام کرده بودند.

وی ادامه داد: مطابق تبصره 3 ماده 5 قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری در خصوص متهمان اقدام قانونی و لازم معمول شده است.

عتباتی در پایان تاکید کرد: مبارزه با مفاسد مهم‌ترین اولویت دستگاه قضایی است و در این مورد هیچ گونه مماشاتی پذیرفته نیست.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/21 07:13 ق.ظ | دفعات بازدید: 3592 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot