ARAZKHABAR.IR

خط کشی بالغ بر 420 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان در فروردین ماه سالجاری


خط کشی بالغ بر 420 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان در فروردین ماه سالجاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از خط کشی بالغ بر 420 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان در فروردین ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهار داشت: نیمه نخست فروردین ماه سالجاری بالغ بر 420 کیلومتر خط کشی از محورهای ارتباطی استان خط بصورت 6 خطه در محدوده های ورودی استان اجرا شده است.

شکری از تعمیر و نگهداری تعداد 974 دستگاه چراغ های چشمک زن سولار و برقی در سطح استان طی یک ماهه نخست از سالجاری خبر داد و اظهار کرد : همچنین در راستای آشکارسازی نقاط پرحادثه تعداد 150 دستگاه چراغهای آذرخشی پلیس مجازی سولار در سطح استان نصب شده است.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اقدامات و تهمیدات انجام یافته در این ارتباط یادآور شد: با ایجاد 52 گیت ایست بازرسی در قالب اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی نسبت به نصب تجهیزات ایمنی شامل علائم آشکار سازی، کاهش سرعت، نصب تابلو، علائم و چراغ های هشدار دهنده با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال در محورهای مواصلاتی استان اقدام شده است.

وی ادامه داد: رنگ آمیزی و آشکارسازی 188 مورد سرعتگاه و تحویل رنگ به اکیپ های امانی جهت رنگ آمیزی توسط اکیپ های راهداری استان از دیگر اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در فروردین ماه سالجاری را شامل می شود.

این مقام مسئول از شانه سازی، تسطیح و رگلاژ شانه های خاکی و نخاله برداری 630 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان در ایام نوروز خبر داد و بیان نمود: نصب بنرهای پیام ترافیکی به تعداد 798 مورد در سطح استان و شستشوی تابلو و علائم جاده ای به تعداد 49265 مورد در محورهای مواصلاتی استان نیز در ایام صورت پذیرفته است. 


برچسب ها: راهداری حمل و نقل

تاریخ: 1399/02/01 11:27 ق.ظ | دفعات بازدید: 6656 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot