ARAZKHABAR.IR

خروش مردم آذربایجان غربی علیه استکبار در 13 آبان ماه+ عکس


خروش مردم آذربایجان غربی علیه استکبار در 13 آبان ماه+ عکس همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 13 آبان ماه در شهرهای آذربایجان غربی نیز برگزار شد.

مردم آذربایجان غربی در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در صفوفی به هم پیوسته خروشی انقلابی علیه فتنه گران داخلی و خارجی مستکبران جهان را به نمایش گذاشتند.

 امروز در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مردم همیشه در صحنه در تمام شهرهای آذربایجان غربی با حضور حماسی خود در راهپیمایی، میثاق مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهدا و بیعت دوباره خود را با مقم معظم رهبری اعلام کردند.

مردم شهرهای مختلف استان در این راهپیمایی باشکوه خود انزجار خود را از جنایات استکبار جهانی و توطئه افکنی آمریکا علیه ملت ایران را اعلام کردند.

حضور باشکوه و پرتعداد دانش آموزان در این راهپیمایی نقطه عطف مراسم بودند و این نوجوانان با حضور دشمن شکن خود نشان دادند پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و تبلیغات استکبار جهانی ذره‌ای در اراده و نظر آن‌ها در مورد انقلاب اسلامی تردید ایجاد نمی‌کند.

خروش انقلابی مردم آذربایجان غربی علیه استکبار جهانی/همه آمده اند

همچنین در ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی نیز حضور مردم به ویژه نوجوانان و جوانان، حتی کودکان با پرچم مقدس سه رنگ جمهوری اسلامی، برافراشته کردن تمثال مبارک مقام معظم رهبری، در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، مرگ بر فتنه گر و نظایر آن و سردادن شعارهای خودجوش در بیزاری از اغتشاشگران و استکبار جهانی از مهمترین جلوه های راهپیمایی امروز ۱۳ آبان بود.

خروش انقلابی مردم آذربایجان غربی علیه استکبار جهانی/همه آمده اند

در این راهپیمایی علاوه بر حضور چشمگیر دانش آموزان و دانشجویان، مردم استان نیز حضوری گسترده داشتند و مسئولان در شهرستانهای مختلف استان هم پیشاپیش راهپیمایان همصدا با سایر شرکت کنندگان فریاد «مرگ بر آمریکا» و» مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

خروش انقلابی مردم آذربایجان غربی علیه استکبار جهانی/همه آمده اند

پیر، جوان، مرد و زن در سیزدهم آبان ماه در کنار یکدیگر آمده تا نشان دهند تفاوتی میان نسل های مختلف نیست و همواره در سایه هدایت رهبری برای ایران تلاش می کنند.

مردم ولایت مدار ارومیه و آذربایجان غربی بار دیگر نشان دادند که خط آنان از خط دشمنان و منافقان جداست و عهده دیرینه خود را همچنان عهدی پایدار میدادند آن هم با رهبری که هدایت گر و حامی مظلومان جهان است.

حاشیه‌های راهپیمایی ۱۳ آبان در ارومیه

امام جمعه ارومیه گفت: مردم استان آذربایجان‌غربی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران همواره همراه انقلاب و شهدا و فداکاران انقلاب اسلامی هستند.
حجت‌الاسلام و المسلمین قریشی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن عرض تسلیت شهادت زائران حرم حضرت شاهچراغ به ملت ایران گفت: ملت ایران مردمی بصیر و بینا هستند و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری همیشه در صحنه های حساس جامعه حضور دارند.
وی اظهار کرد: امروز مردم آذربایجان‌غربی همراه مردم سایر نقاط ایران اسلامی به خیابان‌ها آمدند تا توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.
امام جمعه ارومیه با بیان اهمیت حضور مردمی در روز استکبار ستیزی افزود: سه واقعه اسف بار ۱۳ آبان در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از سمت آمریکا بوده که امروز مردم با خضور خود تودهنی به این دولت جنایتکار زدند.
وی اضافه کرد: جمعیت بصیر و متدین آذربایحان‌غربی امروز با تشخیص درست خود اغتشاشات را حلقه برنامه‌ریزی شده دشمنان اسلام و به تحریک آمریکا می‌دانند که با حضور انقلابی خود این اغتشاشات را محکوم می‌کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی یادآور شد: مردم فریب دشمنان اسلام را نخواهند خورد و همانند همیشه پای آرمان‌های انقلاب هستند.

خروش انقلابی مردم آذربایجان غربی علیه استکبار جهانی/همه آمده اند

امام جمعه اهل سنت ارومیه در حاشیه این راهپیمایی  گفت: همه اقشار اعم از هر دین و مذهبی باید بداند هدف استکبار جهانی ایجاد ناامنی در کشور است مثل سوریه و عراق، و برای تحقق توطئه شوم خود با ریختن خون انسان‌های بی گناه مخصوصاً جوانان و نوجوانان در حرم شاهچراغ چهره واقعی اش را نشان داد.

ماموستا مامد کلشی نژاد با بیان اینکه جنایات روی داده توسط استکبار برخلاف منشورات دینی و قوانینی است که اسلام در جنگ رعایت می‌کند، گفت: خون‌های ریخته شده توسط استکبار پرده از چهره واقعی او برداشت و امروز حضور حماسی مردم بیانگر بصریت و دشمن شناسی مردم است.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان امسال متفاوت تر از ۴۰ سال قبل است، گفت: امروز ظلم و ستم استکبار در کشورهای مختلف از عراق گرفته تا سوریه و افغانستان به همه نشان می‌دهد دست آمریکا به خون انسان‌های بی‌گناه آلوده است و نه تنها مردم ایران بلکه تمامی آزادیخواهان جهان انزجار خود را از استکبار نشان دادند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/13 12:04 ب.ظ | دفعات بازدید: 3228 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot