ARAZKHABAR.IR

جمع‌آوری اطلاعات ۸۲ درصد از مشترکین آذربایجان‌غربی


جمع‌آوری اطلاعات ۸۲ درصد از مشترکین آذربایجان‌غربی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی از جمع‌آوری اطلاعات ۸۲ درصد از مشترکین گاز استان از ابتدای مهرماه خبر داد.

به گزارش آرازخبر، علیرضا شیخی با اشاره به آغاز جمع‌آوری اطلاعات مشترکین گاز در قالب اجرای مقدمات برنامه حذف قبوض کاغذی از ابتدای مهرماه، اظهار داشت: در همین راستا، شماره تلفن همراه معتبر ۸۲ درصد مشترکین و نیز کدپستی ۹۴ درصد از آنان جمع‌آوری شده است.

وی تعداد کل مشترکین گاز استان را ۹۷۰ هزار و ۹۱۸ مشترک اعلام کرد و افزود: ۷۹۶ هزار و ۵۹۱ مشترک از این تعداد دارای شماره تلفن همراه هستند که شماره ۸۲ درصد آنها و به عبارتی ۷۸۰ هزار و ۱۶۹ مشترک اخذ و در سامانه ثبت شده است.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی با بیان اینکه ۳۱۰ هزار و ۸۷۵ مشترک گاز در ارومیه وجود دارد، گفت: ۲۴۵ هزار و ۵۱۰ مشترک از این تعداد دارای شماره تلفن همراه معتبر هستند که شماره ۷۹ درصد از آنها تاکنون اخذ و در سامانه به ثبت رسیده است.

شیخی همچنین ۹۱۲ هزار و ۸۴۴ مشترک از کل مشترکین گاز در استان را دارای کدپستی معتبر اعلام و اظهار کرد: تاکنون کدپستی ۹۴ درصد از این مشترکین نیز اخذ و در سامانه ثبت یافته است.

وی در ادامه از اشنویه و بوکان به ترتیب با ۹۲ و ۸۸ درصد به عنوان در مرکز شهرستانی یاد کرد که به نسبت تعداد مشترکین خود، بیشترین میزان جمع‌آوری اطلاعات مربوط به شماره تلفن همراه را داشته‌اند.


برچسب ها: شرکت گاز

تاریخ: 1398/09/14 09:45 ق.ظ | دفعات بازدید: 3831 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot