ARAZKHABAR.IR

جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه فجر در آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی برگزار شد


جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه فجر در آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه فجر و گرامیداشت چهل‌و‌چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی در آموزش‌و‌پرورش آذربایجان‌غربی برگزار شد.


گروه خبر:به گزارش آراز خبر،منصور جوادی، معاون پرورشی‌و‌فرهنگی آموزش‌و‌پرورش استان در این جلسه ضمن تبریک چهل‌و‌چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ارائه دستور کار جلسه با تاکید بر برنامه ریزی هرچه بهتر برای برگزاری برنامه‌ها گفت: با توجه به شرایط موجود و فشارهای سیاسی و اقتصادی که غرب بر علیه ایران به راه انداخته است چگونگی برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و انتشار اخبار این دهه و نمایش اقتدار ایران و ایرانی چه در داخل و چه در خارج از کشور باید مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به برنامه های ستاد و تبیین دستورالعمل اجرایی ستاد خاطرنشان کرد: برنامه های پیش بینی شده از جمله زنگ انقلاب، همخوانی سرود بیش از هزار نفری دانش آموزان و ... باید در ابعاد محتوایی و اجرایی برنامه ریزی شود، در همین راستا مسئولین و اعضای ستاد دهه فجر با تمام توان نسبت به اجرای برنامه‌های مد نظر اقدام کنند.

حسین عباس‌زاده، رئیس سازمان دانش آموزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به برنامه‌های متنوع سازمان دانش آموزی گفت: سازمان دانش آموزی با استفاده از ظرفیت اعضا و مربیان خود تلاش می‌کند تا با استفاده از ظرفیت بزرگ تشکل‌های دانش‌آموزی نسبت به اجرای برنامه‌های پیشنهادی از سوی سازمان مرکز اقدام کند.

وی به برنامه‌های اجرایی سازمان دانش آموزی اشاره کرد و گفت: برنامه‌های متنوع سازمان دانش‌آموزی از جمله برگزاری همایش ۱۰۰۰ نفری یاوران انقلاب، برگزاری مسابقات ورزشی در بین مربیان سازمان، برگزاری پویش‌های‌ مجازی مرتبط با این دهه، مسابقه عکاسی با محوریت دهه فجر و ... هستند.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1401/11/04 05:53 ب.ظ | دفعات بازدید: 266 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot