ARAZKHABAR.IR

جلب اعتماد عمومی با تکمیل به موقع پروژه های نیمه تمام


جلب اعتماد عمومی با تکمیل به موقع پروژه های نیمه تمام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تکمیل به موقع پروژه های نیمه تمام باعث جلوگیری از هدررفت منابع و جلب اعتماد عمومی می شود.

به گزارش آرازخبر، آیدین رحمانی رضایی در جلسه شورای فنی استان که در شهرستان سلماس برگزار شد به طرحهای نیمه تمامی که بلاتکلیف مانده و عملا تصمیمی برای اتمام آن گرفته نشده اشاره کرد و اظهار داشت: باید دبیرخانه شورا با همکاری همکاران شورای فنی نسبت به احصا این پروژه های بلاتکلیف اقدام نمایند چرا که منابع عمومی در این پروژه ها سرمایه گذاری می شود که در صورت اتخاذ تصمیم نادرست با هدررفت منابع مواجه می شویم که یکی از عمده ترین ضررهای آن بحث از بین رفتن اعتماد مردم است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در ادامه به تحریم های اقتصادی و نوسان قیمت ها در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: این نوسان قیمتها در زیرساختها و پروژه های در دست ساخت تاثیر داشته که این امر نیاز به دقت، همت و عزم جدی همکاران شورایی فنی دارد تا با تصمیم گیری ها و هماهنگی با بدنه دستگاههای اجرایی و انسجامی که در اجرای طرح وجود دارد یش از پیش برای اتمام طرح در زمان تعریف شده تلاش نمایند.
 

رحمانی، عدم وجود نظارتهای منطقه ای را یکی دیگر از موضوعات مربوط به پروژه های ملی ذکر کرد و اظهار داشت: حضور و لزوم وجود ناظر بومی برای پروژه های ملی ضروریست و دستگاههای متناظر باید در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با اشاره بر نظارت بر پروژه های شهرداریها، افزود: تمام مقررات بایستی در خصوص نظارت بر طرحهای عمرانی شهرداریها انجام شود، همچنین وجود مشاور در پروژه ها جزو ضروریات است چرا که باعث ارتقا کیفی پروژه ها می شود.

خبر از ميعاد آقازادهتاریخ: 1398/09/27 01:48 ب.ظ | دفعات بازدید: 2913 | چاپ