ARAZKHABAR.IR

توقیف محموله ۱۱۵ کیلویی شیشه در ارومیه


توقیف محموله ۱۱۵ کیلویی شیشه در ارومیه آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از توقیف یک دستگاه کامیون با ۱۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در ارومیه، خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، در پی دریافت یک خبر موثق مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی به داخل کشور ضمن تکمیل اقدامات اطلاعاتی، همه مسیرهای احتمالی ورود این محموله را شناسایی کردند.

وی افزود: پس از ورود خودرو به داخل استان، به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار می گیرد و در این راستا چند تیم از ماموران ضمن شناسایی محور تردد این خودرو و در پایش چند ساعته در نهایت در محور «ارومیه- مهاباد» موفق شدند خودروی مورد نظر را متوقف کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: مأموران در اقدام هوشمندانه نسبت به توقیف کامیون اقدام و در بازرسی از آن مقدار ۱۱۵ کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه که به صورت حرفه ای جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: در این راستا ۱ نفر سوداگر مرگ دستگیر و ۱ دستگاه کامیون نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار جهانبخش با اشاره به نقش مهم فراجا در مبارزه با مواد افیونی، خاطرنشان کرد: خادمان مردم در انتظامی استان در جهت ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و بدون شک اقدامات شبانه روزی پلیس در حوزه مبارزه با مواد مخدر نقش بی‌بدیلی در ارتقاء امنیت اجتماعی دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/04 09:04 ق.ظ | دفعات بازدید: 3226 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot