ARAZKHABAR.IR

توزیع 300 هزار بسته معیشتی در استان آذربایجان غربی


توزیع 300 هزار بسته معیشتی در استان آذربایجان غربی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی گفت: در مرحله اول کمک مومنانه ۳٠٠ هزار بسته معیشتی در استان توزیع شد.

سیدهادی طباطبایی امروز پنجم مهرماه در پنجمین جلسه شورای مشارکت استان که صبح امروز برگزار شد، با قدردانی از مشارکت اقشار مختلف مردم در کمک به نیازمندان و مشارکت آنان در طرح های مختلف در راستای تامین بخشی از نیازهای اقشار کم درآمد و آسیب دیده از بیماری کرونا، گفت: متاسفانه شیوع بیماری کرونا در کشور موجب شد برخی از مشاغل دچار رکود شوند و برخی از افراد دچار مشکلات مالی شده و نتوانند مایحتاج اولیه زندگی خود را تامین کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح کمک مومنانه به افراد آسیب دیده از کرونا، اظهار کرد: این طرح در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری اجرا شد و در محله اول با مشارکت دولت و افراد خیر بیش از ۳۰۰ هزار بسته معیشتی در آذربایجان غربی تهیه و در بین این افراد توزیع شد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی، ادامه داد: برای ساماندهی مشارکت های مردمی بانک اطلاعات افراد آسیب دیده از بیماری کرونا با همکاری سازمان های حمایتی تهیه شده ، که افراد خیر و سازمان های خیریه می توانند با استفاده از این بانک اطلاعات که در اختیار فرمانداری ها قرار دارد ، کمک های مومنانه خود را در بین افراد نیازمند توزیع کنند.

وی همچنین با اشاره به آموزش مجازی توسط آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد، گفت: متاسفانه برخی از دانش آموزان به دلیل نداشتن گوشی هوشمند نمی توانند از این بستر آموزشی بهره مند شود و ضروری است افراد خرید گوشی های هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت را نیز در اولویت خود قرار دهند.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/07/06 09:57 ق.ظ | دفعات بازدید: 3295 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot