ARAZKHABAR.IR

توزیع میوه شب عید در آذربايجان غربي


توزیع میوه شب عید در آذربايجان غربي معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: میوه مورد نیاز استان به اندازه کافی تأمین و ذخیره سازی شده و از 25 اسفند توزیع آن با قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار در سراسر استان بطور همزمان شروع شده است.

به گزارش آرازخبر، محمد دهقان اظهار داشت: میوه مورد نیاز استان به اندازه کافی تأمین و ذخیره سازی شده است و از 25 اسفند توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار در سراسر استان بطور همزمان شروع شده است.

وی افزود: برای شب عید در کل استان 800 تن سیب درختی و یک هزار و 800 تن پرتقال تأمین وبرحسب تراکم جمعیتی شهرستانها سهمیه هر شهرستان مشخص شده و توسط عوامل منتخب هر شهرستان با قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار استان توزیع آن آغاز شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اعلام کرد: در شهرستان ارومیه مقدار 100 تن سیب درختی و 750 تن پرتقال توسط 55 مرکزتوزیعی از قرار هر کیلو سیب درختی 60 هزار ریال و پرتقال هرکیلو 60 هزار ریال در حال توزیع است.

وي اضافه کرد: در بازه زمانی توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب بر نحوه عملکرد عاملین توزیع و نحوه توزیع نظارت کامل اجرا خواهد شد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی از جمله گرانفروشی، جابجایی میوه، عدم عرضه، عرضه خارج از شبکه توزیع و عدم نصب قیمت مصوب در معرض دید عموم با متخلفین طبق قانون نظلم صنفی برخورد خواهد شد.


برچسب ها: ميوه شب عيد توزيع

تاریخ: 1398/12/27 10:31 ق.ظ | دفعات بازدید: 4314 | چاپ