ARAZKHABAR.IR

تلاش شود با امید آفرینی مشارکت حداکثری در انتخابات رقم بخورد


تلاش شود با امید آفرینی مشارکت حداکثری در انتخابات رقم بخورد آراز خبر- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: با امید آفرینی تلاش کنیم مشارکت حداکثری را در انتخابات پیش رو شاهد باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی،  در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی این شهر برپا شد، افزود: انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، نزدیک است و دشمن در تلاش است با ایجاد ناامیدی میزان مشارکت مردم را کاهش دهد لذا برهمه لازم است با امید آفرینی، تمام تلاش خود را برای حضور مردم و افزایش مشارکت در انتخابات به کار گیریم.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع مردم قم در ۱۹ دی تصریح کرد: در جامعه اسلامی اصل عبارت از جماعت و اساس جامعه اسلامی نیز امت اسلامی است و اگر امت در عرصه حاضر نشوند موفقیت بدست نمی آید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: دشمن تمام توان خود را برای خارج کردن جمعیت و امت از عرصه و صحنه انقلاب به کار گرفته است چرا که میدان انقلاب به وسیله ملت پا پرجا است‌.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی خاطر نشان کرد: دشمن با ازبین بردن دین، مأیوس کردن، پررنگ کردن کمبودها و تحریف دستاوردها و بمب گذاری در تلاش برای مأیوس کردن ملت از انقلاب است اما ملت ایران ترسی از دشمن ندارند و ۴دهه است که در مقابل تمام حربه، فتنه و توطئه با ایمان ایستاده‌اند. 

وی ادامه داد: وجود اختلاف نظر در هر جامعه‌ای طبیعی است اما دشمن تلاش می کند با ۲ قطبی کردن جامعه، کشور را وارد تنش کند لذا نباید بگذاریم فضای ۲قطبی در جامعه ایجاد شود.

امام جمعه ارومیه با اشاره به فرا رسیدن ماه رجب افزود: ماه رجب، ماه پرعظمت و ماه استغفار است مسلمانان از این ماه جهت استغفار و اجابت دعا بهترین استفاده را بکنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/22 01:06 ب.ظ | دفعات بازدید: 2804 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot