ARAZKHABAR.IR

تعداد مصدومان تصادف جاده ارومیه-تبریز به ۱۸ نفر رسید


تعداد مصدومان تصادف جاده ارومیه-تبریز به ۱۸ نفر رسید آراز خبر- رییس اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد مصدومان تصادف تریلر و اتوبوس در مسیر ارومیه به تبریز به ۱۸ نفر رسید.

فرزین رضازاده  افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش تصادف ضمن اعزام اورژانس و نیروهای امدادی، اتوبوس اورژانس نیز به صحنه اعزام شد.

وی افزود: به دلیل حجم تصادف و مصدومین از نیروهای امدادی هلال احمر نیز درخواست کمک کردیم تا در پای صحنه خدمات سریع‌تری ارائه شود.

رضازاده اضافه کرد: در این حادثه شاگرد اتوبوس متأسفانه فوت کرده و راننده اتوبوس نیز وضعیت وخیم و در اتاق عمل است. حال راننده تریلر و تمامی مسافران اتوبوس خوب و در حالت پایدار قرار دارند.

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی نیز گفت: امدادگران هلال احمر بلافاصله پس از دریافت گزارش سریع به صحنه تصادف اعزام شدند.

حمید محبوبی افزود: نجاتگران پایگاه‌های امداد و نجات شهید کلانتری ارومیه و تیم واکنش سریع معاونت امداد ونجات هلال‌احمر استان در این حادثه حضور داشتند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه نیز با اشاره به اعزام سریع نیروهای خود گفت: خوشبختانه واکنش سریع آتش‌نشانان باعث‌شد حادثه تلخ‌تری روی ندهد.

حسین سرباز رشید افزود: آتش نشانان با حضوردر این صحنه تصادف در کمک به مصدومین ومدیریت آتش نگرفتن صحنه کنار امدادگران بودند.

طبق گزارش کارشناسان، راننده کامیون کشنده به علت دور زدن و قرار گرفتن در مسیر اتوبوس، مقصر این حادثه اعلام شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/23 10:52 ب.ظ | دفعات بازدید: 2054 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot