ARAZKHABAR.IR

تشدید بازرسی از بازار با توجه به فرار رسیدن شب یلدا


تشدید بازرسی از بازار با توجه به فرار رسیدن شب یلدا معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی گفت: با توجه به فرار رسیدن آیین سنتی شب یلدا و جلوگیری از افزایش سرخود قیمت ها از سوی افراد سود جو؛ بازرسی از واحد های صنفی و توزیع کنندگان اقلام شب یلدا از 17 لغایت 30 آذرماه به صورت صبح و عصر انجام خواهد شد.

به گزارش آرازخبر، علیرضا محمودی اظهار داشت: با توجه به فرار رسیدن آیین سنتی شب یلدا و جلوگیری از افزایش سرخود قیمت ها از سوی افراد سود جو بازرسی از واحد های صنفی و توزیع کنندگان اقلام شب یلدا از 17 آذرماه لغایت 30 آذرماه به صورت صبح و عصر انجام خواهد شد.

وی افزود: بازرسی از واحدهای صنفی توزیع کنند گان اقلام پر مصرف در شب یلدا منجمله آجیل،خشکبار، حلوا، انار، و دیگر اقلام با استفاده از تمام امکانات اتحادیه های مربوطه و با مشارکت بازرسان اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن وتجارت بصورت ویژه انجام خواهد شد. همچنین این طرح در بازه زمانی اعلام شده در تمام شهرستان های استان به صورت ویژه و با استفاده از گروه های مشترک در 2 نوبت صبح و عصر اجرا خواهد شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: شهرواندان عزیز در صورت مشاهد هرگونه افزایش قیمت سرخود، احتکار، کم فروشی، گران فروشی و عدم درج برچسب قیمت بر روی کالاها از طریق سامانه شبانه روزی 124 و یا مراجعه حضوری موضوع را جهت رسیدگی در اسرع وقت گزارش کنند.تاریخ: 1398/09/21 11:20 ق.ظ | دفعات بازدید: 2584 | چاپ