ARAZKHABAR.IR

ترور مردم بی سلاح درخارج از میادین جنگ بیانگر دستپاچگی دشمنان است


ترور مردم بی سلاح درخارج از میادین جنگ بیانگر دستپاچگی دشمنان است آراز خبر-نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: ترور مردم بی سلاح در خارج از میادین جنگ بیانگر دستپاچگی دشمنان است.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در پیام تسلیت در پی شهادت جمعی از زائران شهید سلیمانی در حادثه تروریستی عنوان کرد: حادثه بسیار غمبار شهادت ده‌ها زائر حاج قاسم سلیمانی برای مردم شریف ایران بسیار سنگین است.

وی در ادامه پیام خود آورده است، این ترور وحشیانه نشان از خوی درنده دشمنان مکتب حاج قاسم دارد و نشانگر وحشت آنها از توسعه فکر و آرمان آن مرد میدان است که روز به روز در اقصی نقاط عالم گسترش می‌یابد و مردم آزادی خواه جهان حتی در خیابان‌های پاریس و لندن و لس آنجلس و تگزاس و نیویورک آرمان آزادی قدس شریف را فریاد می‌زنند و لذا این واقعه باعث وحشت استکبار جهانی شده و ترور مردم بی سلاح در خارج از میادین جنگ بیانگر دستپاچگی این دشمنان است.

امام جمعه ارومیه در این پیام با بیان اینکه همان طوری که سردار عزیز حاج قاسم سلیمانی گفت؛ ما ملت شهادتیم. ما امت امام حسینیم. سلام و درود خداوند بر یکایک شهدای مظلوم و مقتدر حادثه کرمان، اضافه کرده است، بی تردید این حوادث جبهه مقاومت را مقاوم‌تر خواهد کرد و خون‌های این شهدا در به ثمر نشستن درخت تنومند مقاومت اسلامی مؤثر خواهد بود.

امام جمعه در ادامه پیام آورده است، این جانب ضایعه عظیم شهادت این عزیزان را محضر امام زمان (عج)،مقام معظم رهبری  (مدظله العالی) و ملت شریف ایران تسلیت گفته و عافیت عاجل برای مصدومین و صبر جزیل برای بازماندگان شهدای این حادثه، از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/14 10:39 ق.ظ | دفعات بازدید: 2837 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot