ARAZKHABAR.IR

تحقق ترموای شهری ارومیه با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)


تحقق ترموای شهری ارومیه با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) از تحقق ترموای شهری ارومیه با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) خبر داد و گفت: مجموعه قرارگاه خاتم الانبیا(ص) 125 پروژه را در 30 سال اخیر در آذربایجان غربی به سرانجام رسانده است.

به گزارش آرازخبر، سعید محمد در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری ارومیه با تبریک هفته بسیج با اشاره به شهید والا مقام مهدی باکری و اینکه ایشان به مدت 9 ماه شهردار ارومیه بودند، اظهار داشت: شهید مهدی باکری الگویی برای همه غیرتمندان است و امید است بتوانیم مانند ایشان خدمتگزار مردم باشیم که این بالاترین افتخار است.

وی بر خدمتگزاری به مردم و رضایتمندی انها تاكيد و بیان کرد: شهرداری ها نقش بسزایی در حل مشکلات مردم و ایجاد رفاه شهروندی و توسعه شهری دارند .

محمد با بیان اینکه دشمنان اسلام با تمام قوا سعی در اعمال فشارهای اقتصادی بر مردم دارند، اضافه کرد: دشمن در شرایط فعلی با ناامید شدن از حمله به ایران در سایه  اقتدار نیروهای  مسلح کشور در پی تشدید تحریم های مختلف  علیه ملت ایران بوده و معیشت مردم را هدف قرار داده است.

وی  اشاره به سپاه، عنوان کرد: سپاه طبق فرموده مقام معظم رهبری در کنار مردم و خدمتگزار مردم است و همواره در شرایط سخت و تحریم های ظالمانه در جهت کاهش مشکلات به مردم خدمات رسانی می کند.

محمد با بیان این که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در بخش فنی و مهندسی یک مجموعه سرآمد در کشور  است، عنوان کرد:  در انجام همه فعالیت ها، هیچ گونه بن بستی در مقابل تحریم ها وجود ندارد  و گره گشای همه مشکلات است.

وی بیان کرد: قرارگاه در کنار بخش خصوصی و همکاری با 5 هزار شرکت خصوصی و 200 هزار نفر  نیرو با وجود مشکلات در توسعه و آبادانی کشور نقش بسزایی را ایفا می کند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اظهار کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) معادل بودجه عمرانی کشور طلب دارد و علی رغم مشکلات تمامی پروژه ها فعال است تا امیدواری و رضایتمندی در مردم  را رقم بزنیم.

وی ابراز کرد:  کشور ایران به اندازه کافی سرمایه های گوناگونی را در دل خود جای داده است که با آن می توان ایران را ساخت  و آبادانی را برای آن به ارمغان آورد.

محمد با بیان اینکه مجموعه قرارگاه خاتم الانبیا(ص) 125 پروژه را در 30 سال اخیر در آذربایجان غربی به سرانجام رسانده است، اظهار کرد: اینک سبد قرارگاه در حوزه شهری در انجام پروژه های عمرانی سنگین شده است و در حال حاضر بعد از پروژه کمربندی دوم شهر، جهت  راه اندازی پروژه تراموای شهری ارومیه  وارد عقد قرارداد شده و عملیات اجرایی آن نیز آغاز می شود .

به گفته وی قرارگاه خاتم الانبیا(ص)  تمام تلاش خود را در اجرای پروژه ها انجام می دهد و از این تریبون آمادگی خود را جهت سرعت بخشی به خط ریلی  تبریز به ارومیه اعلام می کند و از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست داریم با توجه به موعد بسته شدن بودجه، این پروژه را در ردیف بودجه کشور قرار دهند تا عملیات اجرایی آن تسریع یابد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به پروژه کانی سیب به طول 39 کیلومتر ، اظهار کرد: 30 کیلومتر از پروژه کانی سیب به اتمام رسیده و 5 کیلومتر آن با تخصیص اعتبارات تا سال آینده به اتمام می رسد  که این پروژه تاثیر بسزایی در توسعه استان دارد .

وی ابراز امیداروری کرد که با انجام فعالیت های بیشتر در توسعه زیر ساخت ها در استان آذربایجان غربی، گام های مثبتی در توسعه و رونق اقتصادی این استان برداریم

* به همکاری خود با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) ادامه می دهیم

شهردار ارومیه، محمدحضرت پور در آیین افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ابرازداشت:  پرسنل مجموعه بزرگ شهرداری ارومیه با تبعیت از تفکر بسیجی با هدف توسعه و عمران شهری بصورت شبانه روزی همواره تلاش می کنند و جهت ایجاد رفاه و رضایتمندی مردم با وجود مشکلات هیچ وقت احساس خستگی نمی کنند.
وی با تشکر از اصحاب رسانه، بیان کرد: اصحاب رسانه همواره در انعکاس فعالیت های شهری تلاش کرده و اگر هم نقدی داشته اند در جهت توسعه شهری و رفع مشکلات بوده است .
حضرت پور عنوان کرد:  فضای نقد در داخل مجموعه شورای اسلامی شهر نیز است و این نقدهای سازنده، توسعه شهر را رقم زده است .
وی با تاکید بر اینکه توسعه و آبادانی شهر ارومیه در سایه همگرایی و تعامل رقم خورده است، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی  استان نیز در کنار مدیریت شهری ارومیه در به سرانجام رساندن پروژه های شهری نقش داشته اند.
شهردار ارومیه با اشاره به تلاش های تک تک پرسنل تلاشگر شهرداری ارومیه در اجرای پروژه عمرانی و تشکر از انها بیان کرد:  وجود سازمان های متعدد شهرداری یک نعمت بزرگ برای مدیریت شهری ارومیه است .
وی ادامه داد: کلنگ زنی کمربندی دوم ارومیه، افتتاح پارک سلامت و همچنین دو پارک دیگر، افتتاح سه فرهنگسرا، 5 سرویش بهداشتی و اجرای 6 کیلومتر کانال سنگی با هدف ساماندهی آب های سطحی به مناسب گرامیداشت هفته بسیج  و با ارزش 3012 میلیاردریال صورت گرفت .
وي با بیان اینکه 65 میلمتر بارندگی در 24 ساعت شبانه روز صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: با  ایجاد کانال با هدف ساماندهی آب های سطحی نگذاشته ایم یک ذره آب به داخل منازل شهروندان وارد شود .
شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: به همکاری خود با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) ادامه می دهیم و در این راستا شش تفاهم نامه جدید امضا کردیم.

*ورود سپاه به پروژه های عمرانی رضایتمندی مردم را به ارمغان می آورد

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با اجرای پروژه های خدماتی و عمرانی موجب مثبت اندیشی و مثبت گرایی مردم به قرارگاه شده است.

محمدرضا علیزاده امام زاده در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری ارومیه ابرازداشت:  با آغاز فعالیت قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از سال 68 این قرارگاه در انجام پروژه های بزرگی در سطح کشور نقش داشته است که انجام این فعالیت ها باعث توسعه و رونق اقتصادی در کشور شده است .
وی گفت:  قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء (ص) دارای متخصصان مجرب و ماشین آلات بروز و مجهز و یک مجموعه توانمند در جهت آبادانی و عمران کشور تلاش می کند .
علیزاده امام زاده افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) می تواند با سرعت بالا پروژه های  عمرانی را درکشور انجام دهد پروژه هایی که بیشترین پیمانکاران قادر به انجام آن نیستند و در سایه این توانمندی در حال حاضر، کلنگ کمربندی دوم شهر ارومیه به زمین خورد.
وی عنوان کرد: هر کجاه که مشاهده شد که سپاه وارد عمل شده است مشکلات نیز رفع و این مهم رضایت مندی مردم را به ارمغان آورده است .تاریخ: 1398/09/08 09:04 ق.ظ | دفعات بازدید: 4077 | چاپ