ARAZKHABAR.IR

تجلیل از خیرین نیکوکار موسسه خیریه عاشقان کربلای ارومیه


تجلیل از خیرین نیکوکار موسسه خیریه عاشقان کربلای ارومیه گروه خبر: مراسم تجلیل از خیرین نیکوکار موسسه خیریه عاشقان کربلای ارومیه در دفتر پایگاه خبری آراز خبر برگزارشد .

گروه خبر: مراسم تجلیل از خیرین نیکوکار موسسه خیریه عاشقان کربلای ارومیه در دفتر پایگاه خبری آراز خبر برگزارشد .

به گزارش آراز خبر، در این مراسم جمعی از مسئولین و خیرین نیکوکار موسسه ، حجت الاسلام محمد  فخری  و مدیر مسئول پایگاه خبری آراز خبر حضور داشتند.

مدیر عامل موسسه  عاشقان کربلای در ابتدای مراسم گفت : نزدیک به 100 نفر از تلاشگران عرصه سلامت متشکل از پزشکان , دندانپزشکان, پرستاران و مدیران درمانگاه های درمانی شهر ارومیه در این موسسه ساماندهی شده اند که جهت خدمت  به اقشار آسیب پذیر جامعه یاری کننده باشند.

علی آتشین پنجه اضافه کرد :در روز های گذشته نیز قرار داد اولیه با یرخی پزشکان متخصص در حوزه بیماری سرطان نیز بسته شد تا افراد تحت پوشش این موسسه و سایر افراد نیازمند از طریق تکمیل پرونده در این موسسه  از این خدمات استفاده کنند.

وی اظهار کرد :تا پایان سال تعداد 350 بسته 300هزار تومانی در بین نیازمندان توزیع می شود.

مدیر عامل  موسسه خیریه عاشقان کربلا  با بیان اینکه امسال دهمین سالگرد آغاز به کار این موسسه است ، اظهار کرد : هدف موسسه کمک به افراد نیازمند واقعی می باشد و در طول این دهه همواره با کمک خیرین محترم توانستیم بخشی از مشکلات این افراد را حل کنیم.

آتشین پنجه افزود :در مدت این دهه ما مبلغ 5 میلیارد تومان کمک نقدی به این افراد واریز کردیم و مبلغ 7 و نیم میلیارد تومان هم به صورت  غیر نقدی به این افراد کمک کردیم.

در ادامه این مراسم نیز حجت الاسلام محمد  فخری از مقام احسان و نیکوکاری در جامعه اسلامی گفت و خاطر نشان کرد که قرآن کریم تمام انسان هارا به کار خیر دعوت کرده و این عمل را باقی الصالحات  این دنیا عنوان کرده است.

وی اضافه کرد :در اسلام موضوع وقف مطرح هست که از واجبات دین است و اگر شرایط برای انسان محیا باشد باید از مال حلال خود به فقرا کمک کند .

رییس سابق سازمان تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد:در موضوع خیریه باید به افرادی که از مال دنیا بی بضاعت هستند کمک شود و این کمک ها قسمتی با پرداخت حقوق واجبه مانند خمس و زکات می باشد و قسمتی نیز با انفاق در راه خدا و کمک به انسان های محتاج انجام می گیرد.

در پایان مراسم از خیرین این موسسه تجلیل و قدر دانی  شد.

 

 


برچسب ها:

تاریخ: 1399/12/24 08:50 ب.ظ | دفعات بازدید: 3838 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot