ARAZKHABAR.IR

تامین نیاز مردم استان اولویت توزیع تولیدات ملزومات بهداشتی آذربایجان غربی


تامین نیاز مردم استان اولویت توزیع تولیدات ملزومات بهداشتی آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: علیرغم اینکه بخشی از تولید اقلامی چون دستکش و ضدعفونی کننده توسط وزارت بهداشت در کشور توزیع می شود در ستاد مصوب شد که اولویت برای تولیدات استانی، مردم آذربایجان غربی هستند.

به گزارش آرازخبر، محمدمهدی شهریاری در هشتمین جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا ویروس اظهارداشت: با توجه به اینکه برخی استان های کشور با کمبود شدید دستکش و اقلام ضدعفونی کننده مواجه هستند و وزارت بهداشت از بخشی از تولید استان برای آنها استفاده می برد، مقرر گردید تا نیاز مردم استان تامین نشده به سایر استانها ارسال نشود.

وی با اشاره به شرایط سخت جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر به دستگاه های متولی از جمله دانشگاه علوم پزشکی، بنیاد شهید و سازمان برنامه و بودجه دستور داد برای جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر اقلام مورد نیاز بهداشتی تهیه شود.

شهریاری تصریح کرد: با توجه به اینکه در شهرستان سردشت بیش از ۴۰۰ جانباز شیمیایی با شرایط حاد زندگی می کنند لذا علاوه بر توزیع اقلامی بهداشتی و ضدعفونی کننده برای این عزیزان، محدودیت های ویژه تردد نیز به شهرستان سردشت اعمال می شود.


برچسب ها: استاندار ضدعفونی

تاریخ: 1398/12/25 08:52 ق.ظ | دفعات بازدید: 2401 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot