ARAZKHABAR.IR

بی احتیاطی راننده اتوبوس پایانه، جان پاکبان ارومیه‌ای را گرفت


بی احتیاطی راننده اتوبوس پایانه، جان پاکبان ارومیه‌ای را گرفت آراز خبر- رییس سازمان حمل و نقل و پایانه‌های شهرداری ارومیه گفت: پاکبان شهرداری براثر تصادف با اتوبوس بین شهری در ترمینال این شهرستان جان خود را از دست داد.

ناصر سعیدآبادی سه‌شنبه شب افزود: ساعاتی پیش اتوبوس بین شهری از داخل محوطه ترمینال شهری ارومیه از سمت کارواش با سرعت غیرمعمول خارج می‌شد تا به پارکینگ برود یا تردد کند که با سهل انگاری راننده اتوبوس متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.

وی‌ ادامه داد: پاکبان شهرداری ارومیه بر اساس ماموریت روزانه در محوطه ترمینال مشغول انجام‌ وظیفه بود که بر اثر برخورد با اتوبوس فوت کرد.

سعیدآبادی با تشریح عملکرد این پاکبان گفت: پاکبان بر روال کار شبانه خود، پسماند مقابل انبارهای توشه شرکت‌های مسافربری را جمع آوری می‌کرد تا به سطل فلزی زباله انتقال دهد که متاسفانه با سهل انگاری و سرعت غیرمعمول این راننده اتوبوس، این سانحه روی می‌دهد.

وی در خصوص روشنایی محوطه ترمینال گفت: مشکلی در این خصوص وجود ندارد و اتفاقا پاکبان نیز لباس مخصوص شب نما خود را بر تن داشت و این اتفاق بر اثربی احتیاطی راننده بود که پلیس در حال بررسی موضوع است.

وی ادامه داد: این پاکبان دارای ۲۳ سال سابقه کاری از کارگران خدمات تنظیفی محوطه ترمینال شهری ارومیه بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/10 01:50 ق.ظ | دفعات بازدید: 2902 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot