ARAZKHABAR.IR

بیانیه قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در پی ناآرامی های اخیر


بیانیه قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در پی ناآرامی های اخیر قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در خصوص ناآرامی های اخیر بیانیه ای صادر کرد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در خصوص ناآرامی های اخیر بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

به دنبال حرکت های اعتراضی که با تحریک و هدایت سردمداران استکبار جهانی و گروهک های تروریستی تجزیه طلب و ضدمردمی وابسته به آنان در برخی شهرهای استان های آذربایجان غربی و کردستان به سمت اغتشاش و ناآرامی سوق داده شده و از مردم عزیز و فهیم منطقه سلب امنیت و به اموال عمومی آسیب وارد شد قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در راستای مقابله با این اقدامات با استفاده از رده های تحت امر و در کنترل موفق به شناسایی و دستگیری تعدادی از عناصر اصلی و مرتبطین داخلی گروهک های تروریستی ضدانقلاب و عوامل تکفیری که در این اغتشاشات نقش موثری داشتند شده و مقادیری سلاح و مهمات مواد منفجره و آتش زا از آنان کشف شد.

اعترافات دستگیرشدگان حکایت از هدایت مستقیم آنها از سوی گروهک ها تروریستی مستقر در اقلیم کردستان عراق داشته که این قرارگاه در سلسله عملیات های پهبادی و موشکی و با هدف قرار دادن مواضع تروریست ها پاسخ کوبنده ای به شرارت های آنها داده است.

قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) هشدار می دهد که امنیت منطقه و آرامش شهروندان خط قرمز این قرارگاه بوده و در برابر هرگونه اقدام ناامن ساز و آشوب طلبانه برخورد سخت و عبرت آموز به عمل خواهد آورد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/07/10 04:59 ب.ظ | دفعات بازدید: 2129 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot