ARAZKHABAR.IR

بهسازی راه‌های مواصلاتی با جدیت پیگیری شود


بهسازی راه‌های مواصلاتی با جدیت پیگیری شود آراز خبر- امام جمعه ارومیه گفت: وضعیت نامناسب راه‌های مواصلاتی بین شهری در استان باید با جدیت پیگیری و اصلاح شود.
  •  

 حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه، اقدامات ننگین رژیم جعلی صهیونیستی در غزه را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: استقامت مردم غزه در برابر این اقدامات وحشیانه نشانه عرق ملی و تعصب به خاکشان است.

وی افزود: شهامت و مقاومت فلسطین در عملیات طوفان الاقصی موجب ذلت و آبروریزی برای رژیم صهیونیستی و آمریکا شده و پشتیبانی‌های جنگی امروز از این رژیم جعلی نیز برای کم کردن این افتضاحات است که البته بار دیگر شکست خورد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌ غربی با اشاره به پایان نام‌نویسی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی، گفت: همت داوطلبان برای داشتن انتخابات پرشور قابل ستایش است.

وی ادامه داد: مردم باید دقت کنند که مجلس محلی برای خرد جمعی و گرفتن تصمیمات و قانون‌نگاری اصولی است. باید افرادی به این جمع بپیوندند که دارای ظرفیت باشند.

قریشی همچنین اهمیت کار کارشناسی در موضوعات مختلف را خواسته مردم دانست و ابراز داشت: تاکید رئیس قوه قضائیه به کارشناسی دقیق در موضوعات مختلف نشان داد که تا چه اندازه این امر مهم است و باید مورد مواخذه و مطالبه باشد.

وی با انتقاد از بالا بودن میزان تلفات جاده‌ای هم گفت: برای بهبود وضعیت باید هم به فرهنگ‌سازی عمومی در خصوص رعایت قوانین توجه شده و هم وضعیت نامناسب در راه‌های مواصلاتی اصلاح شود.

امام جمعه ارومیه تصریح کرد: اصلاح نقاط حادثه‌خیز در جاده‌ها و بهبود شرایط تردد مردم باید در اولویت دستگاه‌های متولی باشد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/05 03:45 ب.ظ | دفعات بازدید: 3523 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot