ARAZKHABAR.IR

برنامه سفر جهانگیری به آذربایجان‌غربی


برنامه سفر جهانگیری به آذربایجان‌غربی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: معاون اول رئیس‌جمهور بعد از ظهر امروز به همراه وزیر بهداشت در یک سفر دو روزه برای افتتاح چند طرح و بازدید از دریاچه ارومیه وارد استان می‌شود.

به گزارش آرازخبر، علی مصطفوی با اشاره به سفر معاون اول رئیس‌جمهور و هیات همراه به آذربایجان‌غربی اظهار داشت: اسحاق جهانگیری بعد از ظهر امروز وارد آذربایجان‌غربی می‌شود.

وی اعلام کرد: جهانگیری امشب به همراه وزیر بهداشت و درمان، بیمارستان خصوصی میلاد ارومیه را افتتاح می‌کنند و در این سفر به غیر از وزیر بهداشت، وزیر نیرو، وزیر ورزش و جوانان و رئیس سازمان محیط زیست نیز اسحاق جهانگیری را همراهی می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: فردا نیز بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) میاندوآب افتتاح شده و تونل انتقال آب دریاچه ارومیه توسط معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست مورد بازدید قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: همچنین فردا جلسه ستاد احیای دریاچه ارومیه در محل استانداری و با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شده و در نهایت بعد از ظهر فردا ورزشگاه 15 هزار نفری شهید باکری افتتاح می‌شود.تاریخ: 1398/08/22 11:02 ق.ظ | دفعات بازدید: 5754 | چاپ