ARAZKHABAR.IR

برخورد قاطعانه با مفسدین اقتصادی در آذربایجان غربی


برخورد قاطعانه با مفسدین اقتصادی در آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: هیچ تعارفی با ناقضان قانون و مفسدین اقتصادی نداریم و با تمام قوا با فساد اقتصادی در استان مبارزه می کنیم.

به گزارش آرازخبر، محمد مهدی شهریاری در مراسم امتنان از کارگران و کارفرمایان نمونه استانی با بیان اینکه با تمام قوا با فساد اقتصادی در استان مبارزه می کنیم اظهار داشت: هرکسی بخواهد در روند توسعه استان اخلال ایجاد کند با سند و مدرک جوابش را خواهم داد.

وی متذكر شد: مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود برهیچ کس پوشیده نیست اما با تمام قوا در راستای حل این مشکلات با برنامه ریزی مدون تلاش می کنیم.

شهریاری بااشاره به تلاش برای جذب سرمایه گذاری خارجی در استان و موفقیت های حاصله طی سال گذشته برای سرمایه گذاری تصریح کرد: توسعه سرمایه گذاری خارجی با توجه به ارتباطات بین المللی مناسب و همراهی سرمایه گذارانی از آلمان از جمله مهمترین رویکردهای بخش اقتصادی استان امسال است.

دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان غربی، صادقی نيز در جشنواره تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه استانی اظهار داشت: حمایت از کار و کارگر در دستورکار مدیران اجرایی استان قرارگیرد تا به واسطه این حمایت بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود حل شود.

وی وجود شرکتهای خدماتی ،قراردادهای موقت کاری،نبود امنیت شغلی، دستمزد پایین و شکاف درآمدی با سبد هزینه ای را از مشکلات جامعه کارگری عنوان کرد و ابراز داشت: در اکثر واحدهای تولیدی شاهد معوقات حقوق حداقلی و بیمه کارگران هستیم که مطالبه به حق حقوق کارگران علاوه بر این که مورد بی مهری واحدهای تولیدی قرار می گیرد و منجر به اخراج به قید شرط آنها نیز می شود که این مسئله سایه بر زندگی کارگران انداخته است.

خبر از ميعاد آقازادهتاریخ: 1398/02/11 08:23 ب.ظ | دفعات بازدید: 3231 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot