ARAZKHABAR.IR

باند بزرگ سارقان سیم و کابل برق در آذربایجان غربی منهدم شد


باند بزرگ سارقان سیم و کابل برق در آذربایجان غربی منهدم شد فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند بزرگ سارقان حرفه‌ای سیم و کابل برق با اعتراف به ۳۶۶ فقره سرقت در استان خبر داد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل شبکه مخابراتی در شهرستان‌های "بوکان، مهاباد، سلماس و میاندوآب" که باعث ایجاد نارضایتی مردم شده بود، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی انتظامی استان قرار گرفت.

سردار رحیم جهانبخش افزود: در بررسی‌های به عمل آمده، ماموران با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی و روش‌های نوین کشف جرم، موفق شدند سارقی سابقه دار را شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: متهم در تحقیقات تکمیلی با استفاده از شگرد‌های پلیسی و مواجهه با دلایل و مدارک به انجام ۳۶۶ فقره سرقت سیم و کابل برق با همکاری ۱۲ نفر دیگر از همدستانش اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: در این خصوص ۱۳ متهم دستگیر شده که پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار جهانبخش خاطر نشان کرد: مردم نقش مهمی در ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه دارند و از این رو می‌توانند با مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیس گزارش کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/21 07:21 ق.ظ | دفعات بازدید: 5334 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot