ARAZKHABAR.IR

امکانات دستگاه‌های اجرایی آذربایجان غربی در اختیار اوقات فراغت جوانان قرار گیرد


امکانات دستگاه‌های اجرایی آذربایجان غربی در اختیار اوقات فراغت جوانان قرار گیرد ابراهیمی با اشاره به ضرورت بهره مندی جوانان از برنامه‌های پیش بینی شده برای اوقات فراغت گفت: امکانات دستگاه‌های اجرایی استان باید در اختیار اوقات فراغت جوانان قرار گیرد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،رضا ابراهیمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با تاکید بر اینکه خروجی مصوبات این ستاد باید در جامعه ملموس باشد، گفت: برنامه ریزی برای ساماندهی اوقات فراغت جوانان محدود به فصل تابستان نشود و در این خصوص نگاهی وسیع به حوزه‌های مختلف ورزشی، فرهنگی وجود داشته باشد.

ابراهیمی توجه به علایق جوانان در برنامه ریزی‌های ستاد ساماندهی امور جوانان را نیز مهم معرفی کرده و گفت: شرایط برای استفاده برابر بانوان از امکانات ورزشی، فرهنگی و تفریحی نیز در سطح استان فراهم شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر ارتقای امکانات و تجهیزات ورزشی در سطح استان، می گوید: سالن‌ها و امکانات ورزشی به صورت متوازن در سطح استان توزیع شده و به مناطق حاشیه نشین و محروم توجه ویژه شود.

ابراهیمی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی گسترده دشمن علیه جوانان در فضای مجازی، گفت: با توجه به حضور اکثریت جوانان در فضای مجازی، برای تولید محتوا و افزایش سواد جوانان جهت حضور در این فضا، برنامه ریزی دستگاه‌های متولی ضروری است.

ابراهیمی با تاکید بر حمایت از سازمان‌های مردم نهاد جهت حضور در عرصه‌های مختلف، گفت: از ظرفیت مساجد و تشکل‌های مردمی می‌توان برای پیشبرد بسیاری از امور بخصوص اوقات فراغت جوانان استفاده کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/03/11 11:19 ق.ظ | دفعات بازدید: 2445 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot