ARAZKHABAR.IR

امسال طرح مدرسه پویا در دستور کار قرار دارد


امسال طرح مدرسه پویا در دستور کار قرار دارد

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان با بیان اینکه امسال برنامه های هفته تربیت بدنی با شعار  پیش به سوی ایران فعال برگزار خواهد شد، گفت: امسال طرح مدرسه پویا در دستور کار قرار دارد.


به گزارش آرازخبر، قدرت اله قاسمی در همایش سالانه کارشناس، کارشناس مسئولان تربیت بدنی استان و دوره آموزشی مدیریت، حفظ و نگهداری مجتمع های ورزشی با بیان اینکه سبک زندگی به واسطه فناوری های نوین تغییر یافته است و بشر دچار تنهایی و اضطراب است، اظهار داشت: توجه به کمیت ها روح ظریف بشری را آزرده کرده است.

قاسمی خاطر نشان کرد: آسیبهای اجتماعی دغدغه امروز والدین است و وظیفه نظام تعلیم و تربیت در این شرایط سنگین است.

این مقام مسئول، با بیان اینکه معلمان تربیت بدنی جایگاه ویژه ای در الگودهی به دانش آموزان دارند؛ اضافه کرد: حس زلال انسانی و تربیتی باید در وجود معلم ورزش متجلی باشد.

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گفت: کم تحرکی و بیماریهای روحی و روانی از معضلات جامعه کنونی است.

وی نشاط و توسعه در جامعه را در گرو نگاه ویژه به امر تربیت بدنی دانست و ادامه داد: سلامت روح و جسم دانش آموز در جریان تعلیم و تربیت تأثیر مستقیم دارد و باید جریان ماموریت تربیتی خود را با امید و عشق پیش ببریم.

قاسمی با اشاره به اینکه امسال برنامه های هفته تربیت بدنی با شعار  پیش به سوی ایران فعال برگزار خواهد شد؛ بیان کرد: امسال طرح مدرسه پویا در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه مدرسه باید با هم زیست و خوب زیستن را به دانش آموزان یاد دهد؛ اضافه کرد: در یک بازی فوتبال، تجربه های اخلاقی و تربیتی فراوانی وجود دارد.

این مقام مسئول تاکید کرد: تحلیل علمی فعالیتهای ورزشی مدارس و اعمال سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش در این حوزه ضروریست.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/07/22 01:55 ب.ظ | دفعات بازدید: 1272 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot