ARAZKHABAR.IR

افزایش صدور پروانه های ساختمانی در مناطق روستایی استان


افزایش صدور پروانه های ساختمانی در مناطق روستایی استان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که صدور پروانه‌های ساختمانی در مناطق روستایی استان رشد دارد گفت: پروانه‌های ساختمانی در استان نیز 86 درصد رشد داشته است.

به گزارش آراز خبر، آیدین رحمانی رضائیه : با بیان این که صدور پروانه‌های ساختمانی در آذربایجان غربی 86 درصد رشد دارد اظهار داشت: پروانه‌های ساختمانی در مناطق روستایی نیز 28 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه این آمار به وسیله شهرداری‌های استان ارائه شده خاطر نشان کرد: مجموع پروانه‌های صادر شده سه میلیون و 461 هزار و 270 متر مربع ثبت شده که در مقایسه با سال 1397 86 درصد رشد داشته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی افزود: این تعداد پروانه برای 19 هزار و یک صد و 16 واحد مسکونی صادر شده و این میزان در سال 97 تعداد نه هزار و 551 واحد بود.

وی با اشاره به مدنظر قرار دادن آئین نامه‌های ساخت و ساز توسط شهرداری‌ها تصریح کرد: در همین راستا و برای جلوگیری از کارشکنی نیاز است تا با متخلفان و قانون شکنان به صورت جدی برخورد شود.

به گزارش آراز خبر به نقل از تسنیم وی همچنین با اشاره به افزایش 28 درصدی ساخت و سازها در مناطق روستای آذربایجان غربی عنوان کرد: سال 98 برای بیش از 351 هزار و 558 متر مربع در سطح استان پروانه توسط دهیاری‌ها صادر شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/02/24 01:03 ب.ظ | دفعات بازدید: 6764 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot