ARAZKHABAR.IR

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۰ نفر


افزایش شمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۰ نفر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی و سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی گفت: ۳۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده که از این تعداد یک نفر فوت کرده است.

رسول انتظارمهدی از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۰ نفر خبر داد و اظهار داشت: تاکنون نمونه آزمایشگاهی ۲۳۱ بیمار در آذربایجان‌غربی دریافت شده و از این تعداد پاسخ آزمایش ۳۰ نفر مثبت اعلام شده است.

وی با بیان اینکه از امروز، جمعه آزمایش مربوط به کرونا در ارومیه انجام می‌شود و همین امر سرعت دریافت پاسخ آزمایش‌ها را افزایش می‌دهد، اضافه کرد: نتیجه برخی آزمایش های ارسالی به تهران هنوز اعلام نشده که البته تعداد زیادی از آنها منفی خواهد بود.

وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته آزمایش نمونه ۱۸ نفر در آذربایجان‌غربی مثبت اعلام شده که امیدواریم این روند در روزهای آینده سرعت کمتری یابد. 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی ادامه داد: از کل افراد کرونا مثبت در آذربایجان‌غربی متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داده، ۹ نفر از بیمارستان ترخیص شده و ۲۰ نفر دیگر بستری هستند.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/12/16 10:06 ب.ظ | دفعات بازدید: 3270 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot