ARAZKHABAR.IR

اضمحلال آمریکا و هم پیمانانش نزدیک است


اضمحلال آمریکا و هم پیمانانش نزدیک است امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مقاومت و هم هدف بودن ملت در برابر مستکبران، کاخ سفید و خانه های تمامی اذانب آمریکا و کافران را ویران خواهد کرد.

به گزارش آرازخبر، حجت الاسلام سید مهدی قریشی در مراسم سوگواری خیابانی سردار سلیمانی که با حضور پرشور مردم ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: مقاومت و هم هدف بودن ملت در برابر مستکبران، کاخ سفید و خانه های تمامی اذانب آمریکا و کافران را ویران خواهد کرد.
حجت الاسلام قریشی تصریح کرد: به زودی طبق وعده الهی با چشم خود اضمحلال آمریکا و هم پیمانانش را مشاهده خواهیم کرد.

امام جمعه ارومیه خاطرنشان کرد: استقبال خودجوش و پرشور مردم از پیکر شهید سلیمانی نشان از علاقه فراوان ملت ایران و قدردانی از جانفشانی های به این شهید بزرگوار است.

وی ادامه داد: آمریکا و هم پیمانانش تصور کردند با شهادت این شهید می توانند سدی در برابر خط مقاومت باشند و نظام اسلامی و انقلاب را شکست دهند در حالی که خون این شهید بزرگوار حیاتی دوباره به نظام،انقلاب و جبهه مقاومت بخشید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: از مسئولان می خواهیم طبق فرموده رهبری، انتقام شهید را از آمریکا و هم پیمانانش بگیرند و آنها را از این عمل خود پشیمان کنند.تاریخ: 1398/10/16 01:09 ب.ظ | دفعات بازدید: 446 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot