ARAZKHABAR.IR

استاندار آذربایجان غربی در راه شهرستان شوط


استاندار آذربایجان غربی در راه شهرستان شوط مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار گفت: استاندار آذربایجان غربی در هجدهمین سفر شهرستانی خود، روز چهارشنبه (۲ آذر ۱۴۰۱) میهمان مردم شهرستان شوط خواهد بود.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،علی رزازی با تشریح برنامه‌های استاندار آذربایجان‌غربی در سفر به شهرستان شوط اظهار داشت: محمدصادق معتمدیان در این سفر ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا با مردم بخش ها، شهر‌ها و تعدادی از روستا‌های شهرستان شوط دیدار و گفتگو و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را بررسی می‌کند.

وی گفت: در این سفر که اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان نیز حضور دارند، ظرفیت و پتانسیل‌های شهرستان شوط مورد بررسی و در زمینه رفع مشکلات مردم و راهکار‌های شتاب بخشیدن به توسعه این شهرستان تصمیم گیری خواهد شد.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار ادامه داد: معاونین استاندار آذربایجان غربی و مدیران استانی و ستادی استانداری نیز در این سفر برنامه هایی، چون بازدید از زیرساخت‌های عمرانی، بازدید و بررسی وضعیت پروژه‌ها و واحد‌های مشکل دار، نشست با دهیاران، برگزاری میز ارتباطات مردمی در محل مسجد جامع شهرستان، دیدار چهره به چهره با مردم و برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان را در دستور کار سفر خود به این شهرستان قرار خواهند داد.

رزاری ادامه داد: استاندار آذربایجان‌غربی در این سفر در دیدار با نمایندگان اقشار محتلف شهرستان شوط، راهکار‌های حل مشکلات و همچنین زمینه‌های توسعه این شهرستان را بررسی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه سامانه ارتباطات مردمی ۱۱۱ نیز در این سفر آماده دریافت مسائل و مشکلات مردم است افزود: برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی توسعه استان با محوریت شهرستان شوط در پایان این سفر یک روزه به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، پایان بخش این سفر خواهد بود.

وی ادامه داد: بدون شک مصوبات جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان شوط، در رفع مسائل و مشکلات و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای در این شهرستان موثر خواهد بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/02 08:03 ق.ظ | دفعات بازدید: 2126 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot