ARAZKHABAR.IR

اراذل و اوباش پارک‌ گل های ارومیه خوار و ذلیل شدند


اراذل و اوباش پارک‌ گل های ارومیه خوار و ذلیل شدند آراز خبر- جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری اراذل و اوباش پارک گل های ارومیه خبر داد که به جهت فراری دادن متهم، با مامور پلیس درگیر شدند.

آراز خبر- جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری اراذل و اوباش پارک گل های ارومیه خبر داد که به جهت فراری دادن متهم، با مامور پلیس درگیر شدند.

 سرهنگ ایرج حسنخانی عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال اعزام مأموران پلیس ۱۱۰ برای حکم جلب سیار در پارک گل‌های ارومیه پس از دستگیری متهم، متأسفانه تعدادی از دوستان وی که از اراذل و اوباش نیز بودند با پلیس به منظور فراری دادنش درگیر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در این خصوص ۸ متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: تمامی این اراذل و اوباش دستگیر شده، در پارک گل‌های ارومیه توسط پلیس گردانده شدند.

سرهنگ حسنخانی با بیان اینکه تمامی اراذل و اوباش و قداره کش‌ها بدانند که پوزه آنها را به خاک می زنیم، گردن آنها را خواهیم شکست و برابر قانون با آنها برخورد شدید خواهیم داشت، تاکید کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز ما است، هرکسی آن را مخدوش کند با او برخورد جدی خواهیم کرد، همانطور که امروز نیز اراذل و اوباش در پارک گل‌ها خوار و ذلیل شدند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/14 11:24 ب.ظ | دفعات بازدید: 2841 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot